Стана ми болно!

  • 2 848
  • 44
Много болно ми стана като го прочетох.  Sad


Възпитателка в Дом маже дете с изпражнения
 Надявам се наистина да се вземат мерки срещу тази жена да няма повече възможност да работи с деца!!!

http://dnes.dir.bg/2008/12/06/news3702848.html
Виж целия пост
# 1
По- добре ли ти става ако знаеш че това е едва ли не нищо, в сравнение с други неща, дето стават...за съжаление с доста по- сериозни, вкл. летални последици за децата, но за виновните от персонала- нищо?!
Виж целия пост
# 2
По- добре ли ти става ако знаеш че това е едва ли не нищо, в сравнение с други неща, дето стават...за съжаление с доста по- сериозни, вкл. летални последици за децата, но за виновните от персонала- нищо?!

Не разбирам въпроса ти, защо смяташ, че ми става по добре?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Защото за по- сериозни неща не се пише, покриват се...хубаво е че се е задвижила процедура, че се сезират институции и медии, дано стане традиция...а най- добре е да няма домове с лелички- психопати изобщо.
Виж целия пост
# 4
Защото за по- сериозни неща не се пише, покриват се....

Възможно е, няма от къде да знам щом се покриват.
На мен това ми се стори отвратително. Не мога да си представя кое би накарало някоя жена да работи в дом за деца, при положение, че явно се отвращава от тази работа. Със сигурност не е заради пари, защото в тези домове не получават големи заплати.
Виж целия пост
# 5
Е вече прекаляват,как може да използваш такъв подход за да дадеш урок на дете?
Нямам думи просто,дано бъде отстранена от работа,но за съжаление не е само тя Sad
има толкова други като нея и всеки с някоя различна гадост.Толкова ми става мъчно
като прочета за нещо подобно.Не стига,че тези деца са оставени и захвърлени,ами
и персонала се държи толкова лошо към тях.
Виж целия пост
# 6
Защото за по- сериозни неща не се пише, покриват се...хубаво е че се е задвижила процедура, че се сезират институции и медии, дано стане традиция...а най- добре е да няма домове с лелички- психопати изобщо.
Така е. Да не говорим, че от помощите за децата се облагодетелства и персонала. Това е ужасно Thinking. Какви са тия изроди , които се грижат за нещастните деца ooooh!
Виж целия пост
# 7
Толкова ми става мъчно
като прочета за нещо подобно.Не стига,че тези деца са оставени и захвърлени,ами
и персонала се държи толкова лошо към тях.

Ей това ми е на мен много болно . Изоставени , отритнати от всякъде , настанени в тези КОПТУРИ , живеещи с някакви мизерни подаяния и въпреки всички тези отвратителни обстоятелства , съпътстващи мизерния им живот , за съжаление , много често се случват служителите да бъдат точно като тази жена . Гнус ме е......................... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Виж целия пост
# 8
Толкова ми става мъчно
като прочета за нещо подобно.Не стига,че тези деца са оставени и захвърлени,ами
и персонала се държи толкова лошо към тях.

Ей това ми е на мен много болно . Изоставени , отритнати от всякъде , настанени в тези КОПТУРИ , живеещи с някакви мизерни подаяния и въпреки всички тези отвратителни обстоятелства , съпътстващи мизерния им живот , за съжаление , много често се случват служителите да бъдат точно като тази жена . Гнус ме е......................... #Cussing out #Cussing out #Cussing out


За съжаление,това е така.И почти съм сигурна,че няма да има кой знае какви последствия за въпросната възпитателка,
а горкото детенце сигурно цял живот ще помни,че са му мазали лицето с л...на. Cry
Виж целия пост
# 9
Нямам думи, как е възможно това?
Виж целия пост
# 10
Ужасно е наистина. И за съжаление едва ли е единичен случай. Бедните дечица Sad
Виж целия пост
# 11
Нямам думи! Sad
Ужасно е!
Горките деца..............
Виж целия пост
# 12
Жалко за горкото дете SadКакво ли трябва да е наказанието за подобно поведение на такива възпитатели  newsm78предполагам същото,което въпросната служителка е сторила на детето Close
Виж целия пост
# 13
Като чух снощи за инцидента по новините се разплаках.
Разплаках се, защото знам същата такава гавра какви трайни последствия остави при братовчед ми. Само дето беше извършена от родната му майка.
Виж целия пост
# 14
Франческа, ти уби всичко детско в мене с това.  Tired

.
Цитат
..Само дето беше извършена от родната му майка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия