Как ви звучи - безобидно или гадно?

  • 5 109
  • 61
Положението е следното.
"Нормално" семейство от доста време.
Две деца, финансова стабилност, жива още любов и страст, с две думи всичко на 6, но .......... тук се явява но-то.
Мъжът е малко шавлив, играят му очичките, обича да пофлиртува и т.н. Не е имал любовница до момента, едно-две преспивания за една нощ и то отдавна.
Вчера господина да вземе да си забрави телефона и жената пък да го провери................ и.........
Открила телефони на нейна колежка, с която мъжът й принципно няма допирни точки. Почнала да мисли и се сетила, че преди 2 години на някакъв рожден ден са били и съпругът и колежката и дори танцували. И не само танцували ми танцували няколко пъти бавни танци прегърнати, когато вече никой не танцувал и всички ги гледали. И така започнал филмът.
Върнал се господинът, тя го попитала откъде и защо има тези телефони. Той започнал да мрънка и накрая й казал, че ги е взел от нейните тайно. На въпроса защо казал „ми ей така интересно ми е”. Обяснил, че не е имал намерение да ги използва, но му било пикантно да ги има. Странното е че № са два и ги е взел през няколко месеца, защото единият е служебен и е взет от служебния телефон на жена му, който се появил това лято. Нямало нищо страшно, нормално било да се заглежда безобидно и да си колекционира номера на симпатични нейни колежки, дори и като ги краде от нейния телефон.

Та така – на вас как ви звучи?

Виж целия пост
# 1
Ами според мен е тъпо.... от колко години са семейство, при описанието - деца, работа, страст и т.н. изглежда, че не са от 2-3 години заедно, ами повечко.... а този период от време трябва да са се  опознали и самата жена да си прецени дали е безобидно или гадно ..... За мен специално е гадно.....
Виж целия пост
# 2
Не нормално, не гадно, направо гнусно   SickНе стига, че му шарят очичките, ами и си плете интригите в работата на жена си  Sick че да и поднесе и унижението от надсмешливите погледи на тази нейна колежка....
И какво, взел го телефона(телефоните), да си ги гледа на дисплея и да се дърви от мисълта за нея, а?  Mr. Green
Сериозен проблем има твоята приятелка...
Виж целия пост
# 3
На мен ми звучи съшито с бели конци, господина е едно голяма л.йно, а жена му си заравя май досега главата в пясъка.
Виж целия пост
# 4
Ами лъже я.
Може би  newsm78, ама не съм съвсем сигурна, може да се види кога е въведен служебния телефон - май като ги вкарваш, влизат под някаква номерация.
1. Ако, горе-долу съвпада като време с лятото (т.е., когато тя е въвела колежкиния служебен), значи наистина ги преписва от нейния, и обяснението му е вярно, въпреки че е гнусно, и за него също заслужава тупаник по чутурата.
2. Ако номерът е в неговия телефон преди появата на нейния, значи с колежката си въртят в оня танц вече две години.

Въпреки, че честно да ти кажа, аз едва ли бих могла да направя следното  - Почнала да мисли и се сетила - какво мислене бе, то си е било леко съмнително и тогава, как й е било излязло от акъла.
Виж целия пост
# 5
Господинът лъже
Виж целия пост
# 6
Да бе, взел ги телефоните от нейния телефон. По тъпо обяснение не бях чувала. Моя мъж, ако ми излезе с такъв номер, ще го спукам от бъзик.  Laughing
Виж целия пост
# 7
На мен пък ми звучи изключително инфантилно, а той е солиден мъж.
Обича жена си и децата, добре се грижи за тях, абе мъж мечта.
Вярно, че това е женската версия. Неговата не съм я чула, а и не искам.
Жената ми е приятелка, та може и да съм пристрастна, затова питам има ли някой на когото това да звучи като безобидна игра, а не като опашата лъжа.
Виж целия пост
# 8
.................
Мъжът е малко шавлив, играят му очичките, обича да пофлиртува и т.н. Не е имал любовница до момента, едно-две преспивания за една нощ и то отдавна.
...................

                Мисля, че ти си отговорила на въпроса си.  Peace

   ПП   А това "не е имал" кой го е казал?
Виж целия пост
# 9

Жената ми е приятелка, та може и да съм пристрастна, затова питам има ли някой на когото това да звучи като безобидна игра, а не като опашата лъжа.


Ами да ти кажа, ако не е лъжа, то е по лошо. Значи е някой маниак , който се възбужда от подобни тъпи игрички, ровене в чужди телефони и събиране на такива, които няма намерение да ползва.
Според мен лъже. Щом си е от тези, дето му шарят очичките по принцип.
А може и да е имал нещо половинчато с въпросната колежка и да е взел номера в резерв и да чака повод да му се отвори парашута.  Thinking
Виж целия пост
# 10
Игра би могло да се нарече, ако тя не се чувства зле от шавливостта му.
Може да си е идеален съпруг, и да си върти очичките и позабърсва нещо (защото преспиването, дори и за малко и на времето, все пак си е факт) , само ако жена му приема тези неща като ненараняващи я.
В случая кое я тормози нея - че може да я лъже с колежката, или че въобще флиртува, или докъде е стигнал флирта?
Виж целия пост
# 11
Жените не трябва да ровят из телефона на мъжа си, ако не са готови за лоши изненади.
Виж целия пост
# 12
Въобще не е безобидно, според мен човека си бръмчи
от доста време, само дето чак сега го изловиха  Confused
Виж целия пост
# 13

Ами да ти кажа, ако не е лъжа, то е по лошо. Значи е някой маниак , който се възбужда от подобни тъпи игрички, ровене в чужди телефони и събиране на такива, които няма намерение да ползва.
Според мен лъже. Щом си е от тези, дето му шарят очичките по принцип.
А може и да е имал нещо половинчато с въпросната колежка и да е взел номера в резерв и да чака повод да му се отвори парашута.  Thinking

Това са основните й притеснения - дали не е маниак.
Те са сравнително разкрепостено семейство - излизат си, забавляват се.
Лично съм ги виждала и двамата да флиртуват с други в присъствието един на друг.
Питала съм не я ли притеснява това, казвала е, че не.
Тя твърди, че ако й бил поискал телефоните на колежката тя е щяла да му ги даде.
Оттам й опасенията - защо да ги краде?
А това за играта е неговата версия.


Виж целия пост
# 14
       А не съществува ли вариант колежката сама да е дала номерата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия