Художествена гимнастика - къде ?

  • 1 755
  • 5
Знам, че има тема "Къде спортуват нашите деца" Rolling Eyes, но не намерих отговор на това, което ме интересува.
Има ли мами, които водят децата си на худ. гимнастика и къде. На нас ни е най-близо на Герена, но там има два клуба:
- СК "Илиана Е.ОН" - на Илиана Раева;
- КХГ "Левски" - с президент Нешка Робева.
Моля, ако някой може да ме ориентира кой клуб да предпочетем newsm78, както и какви могат да са изискванията за прием на 5 год. момиченце в клуба, освен фигурата, кг и подвижността ?
Виж целия пост
# 1
И аз се интересувам.
Голямата ми дъщеря ме агитира от известно време да я запиша на художествена гимнастика.
Ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
Виж в нета.При нас в Пловдив минаваха през детските градини и си избираха деца.Но за София не зная.
Виж целия пост
# 3
Малко е трудно от рано да се каже, но ако идеята е детето просто да спортува (без да гони високи резултати) все едно в кой от двата клуба ще се запише. Чувала съм обаче, че ако не е много талантливо или упорито бързо-бързо ги оставят почти на самотек и съсредоточават вниманието си главно върху по-напредващите и по-талантливите. Дали наистина е така...не мога да кажа. В "Часът на мама" имаше предаване за това къде да спортуват децата. И в една от общините (от центъра) имаше организирана възможност за няколко вида спорт срещу доста символично заплащане. Май "Сердика" беше общината, но не помня. Та там в някаква зала предлагаха 7-8 вида спорт само за идеята детето да спортува без да го насилват за резултати. Порови се из сайта на "Часът на мама" и виж ще намериш ли повече инфо. Иначе за по-джиджаните клубове съм чувала, че не е рядко 6 годишно дете да е с мускулно растежение  #Crazy Ама дали е вярно...
Виж целия пост
# 4
Аз познавам мама, чието дете вече втора година посещава клубът на Нешка Робева, много са доволни ние също се бяхме насочили към него, но заниманията ми се струват доста интензивни вторник, сряда и петък от 18 до 19.30ч. моята дъщеря мисля, че е още малка за такова натоварване. Това което майката сподели, че най-малките имат строга треньорка и се учат на дисциплина,  детето й се уморявало доста и след тренировка хапвало и заспивало като пребито. Ние тази година избрахме балета, но явно ни е малко като физическо натоварване след него продължваме с търчането из къщи тренировката ни трае 50мин. два пъти седмично.
Виж целия пост
# 5
Записахме се в клуба на Нешка при г-жа Ева Гогова - засега детето е доволно. Пък ще видим по-нататък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия