До кога пиеха АМ вашите деца?

  • 1 974
  • 37
Здравейте мами,до кога давахте мляко на малките?Моя син е на 2 г. и 3 м и още си пие мляко сутрин и ве4ер.Купувам му това на нестле за след 2 г. Misc Baby Bottle И не знам до кога.Гледам на моите приятелки децата не пият отдавна мляко но моя син си иска и мисля да си му давам до когато иска Rolling EyesВие какво направихте?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е по-голяма от твоето дете  и продължава да закусва с АМ.До като иска ще и давам.
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя, защото ми е любопитно!
За огромно съжаление все още има "останки" от такива педиатри (като нашия), които твърдят, че на 6 мес детето ТРЯБВА да пие АМ само веднъж на ден - вечер преди лягане  Shocked Това е пълно безумие!
Виж целия пост
# 3
То моето на 6 навършени месеца познаваше само мляко/кърма/.Те по-вечето педиатри са спрели да четат след вземането на специалност.На първата педиатърка на дъщеря ми и бях занесла плана на захранване според СЗО Crazy
Виж целия пост
# 4
до година и 2 месеца.
Виж целия пост
# 5
То моето на 6 навършени месеца познаваше само мляко/кърма/.Те по-вечето педиатри са спрели да четат след вземането на специалност.На първата педиатърка на дъщеря ми и бях занесла плана на захранване според СЗО Crazy
Благодаря за идеята! Ще го направя  Peace
Извинявам се за спама!
Виж целия пост
# 6
До годинка. После минахме на прясно мляко.
Сега малко съжалявам за това.  Confused
Виж целия пост
# 7
Още пие и ще й давам докато го иска
Виж целия пост
# 8
До година и половина. После отказа всякакво прясно. Докогато иска, дотогава давай, хубаво е да пият. Сега пие кисело всеки ден с литри, започнах да го ограничавам, че няма спиране  Tired
Виж целия пост
# 9
До две години.Дотогава си искаше АМ.
Виж целия пост
# 10
Щом детето ти го харесва -давай му го. Ще го откаже само някой ден.
Иво пи до годинка и нещо, когато го отказа ми беше малко криво, но явно вкусът на АМ вече му беше втръснал.
Виж целия пост
# 11
Никога не съм се водила по това какво пият децата на приятелките ми  Laughing

Нестле пиеше до докато сама го отказа (3 г.), после мина на прясно мляко, пак сутрин и вечер.

Адаптирани са само тези до 1 г., другите са пълноценни.
Виж целия пост
# 12
Преди месец тотално го отказа. Ако имаше желание да пие, щях да продължавам да му давам.
Сега яде кисело мляко и пие от време на време обикновено прясно мляко.
Виж целия пост
# 13
Здравейте мами,до кога давахте мляко на малките?Моя син е на 2 г. и 3 м и още си пие мляко сутрин и ве4ер.Купувам му това на нестле за след 2 г. Misc Baby Bottle И не знам до кога.Гледам на моите приятелки децата не пият отдавна мляко но моя син си иска и мисля да си му давам до когато иска Rolling EyesВие какво направихте?

Синът ми е на същата възраст и вечер още пие АМ - Нестле Джуниър 2+
Не смятам насилствено да го спирам, не ме интересуват изобщо децата на приятелки и въобще другите. Докато му се пие от него ще си го пие. И без това не мисля, че прясното мляко от магазина е по-добро от АМ.
Виж целия пост
# 14
Малко след годинката отказа да го пие
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия