Online пазаруване

  • 12 914
  • 34
Здравейте мацки.Нещо съм се запалила да пазарувам on-line.Сега съм в UK и от скоро пазарувам от eBay.Чудех се дали знаете и други сайтове за пазаруване и най-вече за козметика, а и не само.Надежден ли е този начин на пазаруване,могат ли да ти изтеглят повече пари от картата като си даваш детайлите, и нека споделим кой какво си е купил от Интернет. Wink
Виж целия пост
# 1
аз не си падам много по този вид пазаруване-не ми се струва.... надеждно и сигурно.ще ми е много интересно да прочета за опита на други и дано да си променя мнението
Виж целия пост
# 2
strawberrynet.com ; fragrancex.com Peace
Виж целия пост
# 3
Купувала съм какво ли не от интернет магазините в България,а от чужбинските само веднъж един спортен екип-от subsidesports.com.Сега за коледа съм си харесала едно колие  отново от чужд онлайн магазин...още се чудя дали да си го подаря  Thinking Много го искам  Heart Eyes.Ако го поръчам и съответно го получа -ще се похваля  Peace.
Виж целия пост
# 4
Аз от eBay съм доволна но искам да разгледам и в други сайтове.
Виж целия пост
# 5
Здравейте мацки.Нещо съм се запалила да пазарувам on-line.Сега съм в UK и от скоро пазарувам от eBay.Чудех се дали знаете и други сайтове за пазаруване и най-вече за козметика, а и не само.Надежден ли е този начин на пазаруване,могат ли да ти изтеглят повече пари от картата като си даваш детайлите, и нека споделим кой какво си е купил от Интернет. Wink

Аз от известно време само онлайн пазарувам, както от чужди сайтове така и от бг сайтове!
Ето ги и моите любими сайтове!
www.strawberrynet.com - козметика / гримове , парюми/
www.fragrancex.com - / гримове , парюми/
www.feyashop.com - бг сайта , за професионална козметика за коса
За тези сайтове само хубави неща мога да говоря Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 6
Все още не мога да се престраша да пазарувам с кредитна карта, предпочитам плащането при доставка, което обаче е привилегия само на българските магазини. В последно време съм се спряла на този:
http://beautycosmetic.biz/index.php
Виж целия пост
# 7
Пазарувам нон-стоп онлайн - когато плащане при доставка не е опция или са чужди сайтове, плащам през PayPal, там съм регистрирала кредитна карта. Когато в Бг плащам с кредитна (винаги, когато мога, всъщност), ползвам карта, която има смс-известяване при направено плащане. Плащала съм и директно с кредитна - от Амазон, основно книги и DVD-та (с последните да се внимава, не на всички плейъри може да се сменя регионализацията), и - да чукам на дърво - не съм имала проблеми. Последното да не се приема като препоръка, винаги може да се намери пробив и в най-сериозните системи за сигурност на плащанията. Правилото е да внимаваме откъде се лог-ваме с потребителската си парола - най-често се крадат с нарочно създадени сайтове, които имат почти същия адрес, както и оригиналният сайт, само някоя буква се разминава - съответно прехващат име и парола, оттам - много бързо могат да стигнат до лимита на картата  Rolling Eyes Така че - без излишни страхове, но - умната  Naughty
Виж целия пост
# 8
Здравейте мацки.Нещо съм се запалила да пазарувам on-line.Сега съм в UK и от скоро пазарувам от eBay.Чудех се дали знаете и други сайтове за пазаруване и най-вече за козметика, а и не само.Надежден ли е този начин на пазаруване,могат ли да ти изтеглят повече пари от картата като си даваш детайлите, и нека споделим кой какво си е купил от Интернет. Wink

Аз от известно време само онлайн пазарувам, както от чужди сайтове така и от бг сайтове!
Ето ги и моите любими сайтове!
www.strawberrynet.com - козметика / гримове , парюми/
www.fragrancex.com - / гримове , парюми/
www.feyashop.com - бг сайта , за професионална козметика за коса
За тези сайтове само хубави неща мога да говоря Simple Smile   bouquet

  bouquet Ето и моето мнение, почти съвпада, само към тях ще добавя и Ла Редут Simple Smile
www.strawberrynet.com - козметика / гримове , парюми/ Страхотен сайт
www.fragrancex.com - / гримове , парюми/ Добър сайт
www.feyashop.com - бг сайта , за професионална козметика за коса Много добър сайт
Виж целия пост
# 9
Нон - стп пазарувам онлайн , дори и храна и да чукна на дърво до сега не ми се е случвало да ми дръпнат повече пари от картата или да не си получа нещата. Само веднъж ми се е губил пакет, но търговеца ми изпрати друг за негова сметка.
Сайтове има милиони за пазаруване - провери в гугъл, там има всичко.
А относно картовите измами - съществуват, 100%
Успех в новото начинание (и да знаеш, че това е болест Wink , опасна болест )
Виж целия пост
# 10
За коли и тоалетна хартия вече е ясно,че се купуват от съфорумци и съфорумки Mr. GreenАма я сега ти ни светни за някой сайт за храна...
Леле,хора,положението вече излиза извън контрол!Аз в нормални магазини почти не ходя.Вие?
Виж целия пост
# 11
За коли и тоалетна хартия вече е ясно,че се купуват от съфорумци и съфорумки Mr. GreenАма я сега ти ни светни за някой сайт за храна...
Леле,хора,положението вече излиза извън контрол!Аз в нормални магазини почти не ходя.Вие?

http://www.nay-mag.com/
http://www.stostoki.com/

П.П. Като гледам обаче не доставят извън София  Tired
Виж целия пост
# 12
www.strawberrynet.com - козметика / гримове , парюми/ Страхотен сайт
www.feyashop.com - бг сайта , за професионална козметика за коса и от тук купувам козметиката за детето ми Клоран - бебе! Много добър сайт
 
 
 
 
Виж целия пост
# 13
www.strawberrynet.com - козметика / гримове , парюми/ Страхотен сайт
www.feyashop.com - бг сайта , за професионална козметика за коса и от тук купувам козметиката за детето ми Клоран - бебе! Много добър сайт
 
 
 
 


  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
И аз почти не пазарувам от наши магазини,само храна от време на време.В Най Маг дори ти е безплатна поръчката над 25 лева,то това си е хляб,мляко,салам и кашкавал само.Гледам,че сега не работят нещо.От Бг меню съм доволна също,пазаруват от Пикадили,качествени стоки и доставка до 2-3 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия