Стрии при втора бременност

  • 3 829
  • 47
Към мамите, които са били бременни поне 2 пъти  Grinning - появиха ли ви се нови стрии при втората бременност и къде?
На мен първия път ми се появиха само по гърдите, но сега съм малко по-напред с килцата и започвам да се тревожа вече и за корема и краката...
Виж целия пост
# 1
Уау! Поздравления за малката разлика първо  Grinning
На мен все още не са ми се появили нови стрии, но от предната си имам на корема  Tired
Виж целия пост
# 2
Аз и от двете бременности няма стрии, но качих малко килограми. Мажех се по няколко пъти дневно с бебешко олио, но не знам дали това е повлияло реално. Със сигурност, обаче, не е ген, защото майка ми има много стрии.
Лека бременност!
Виж целия пост
# 3
И при двете бременности не ми се появиха стрии,килата които качих не бяха малко- по 20 кг. на всяка бременност.След раждането пъс светкавично си свалях килограмите,а сега съм по-слаба от всякога.Не съм се мазала с нищо.Може и до тип кожа да е.
Пожелавам ти лека бременност,да не ти се появят стрии и накрая успешно раждане Hug 
Виж целия пост
# 4
Появиха ми се през първата бременност,през втората не
Виж целия пост
# 5
Появиха ми се през първата бременност,през втората не
И при мен така, но втория път качих и по-малко килограми.
Виж целия пост
# 6
През първата бременност м и се появиха по корема и бедрата. През втората не, въпреки че качих малко повече килограми
Виж целия пост
# 7
През първата бременност корема ми се нацепи страшно много.
Сега вторият път си мислех, че повече от това не може, но се появиха нови стрии над пъпа  Sad
Виж целия пост
# 8
аз през първата нямах,сега ще видим  Confused
Виж целия пост
# 9
 И двата пъти се разминах без стрии.
Виж целия пост
# 10
Да, появиха ми се. По корема. С  първата нямах. Този път бебето беше по-голямо и заради тесния ми таз, всичко изскача навън и корема ми беше невъобразимо голям.
Виж целия пост
# 11
При първата бременност не Naughty. Сега при втората ми се появиха две около пъпа, но бебето адски опъваше точно там Laughing. Мисля, че си е до кожа и ген, не до килограми толкова.
Виж целия пост
# 12
При първата ми бременност не ми се появиха, а качих около 20 кг. Засега още нямам, пък ще видим, засега съм качила 12 кила.
Виж целия пост
# 13
при първата бременност качих повече кила отколкото през втората, но пък имах съвсем малко стрии на гърдите и малко на бедрата, през втораа бременност обаче получих много стрии на корема и бедрата, не знам на какво се дължи това, уж качих малко килограми
Виж целия пост
# 14
Все още нямам fingerscrossed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия