Ех, тези бивши!

  • 3 451
  • 29
 Здравейте,
аз няма да се оплаквам и не искам съвети, просто искам да споделя това, че бившата, забележете ПРИЯТЕЛКА на мъжа ми го преследва от три години!
С него не сме се познавали, когато са се разделили, така, че аз нямам вина за това. При всичките чалъми, които му е правила и всичките мъже, с които му е изневерявала, той най-накрая рашил да я напусне. И да уточня - нито са живели заедно, нито са имали някакви кой знае какви планове, детска работа.
И след като я зарязва, наш'та се сеща какво е загубила и се почва едно преследване, че чак до днес.
То не бяха скайпове, то не бяха смс-и, то не бяха телефони #Cussing outто не беше идване до нас, то не бяха срещи с брат му, за да се докопа до него, ужас!
Нямам нищо против и знам, че когато човек обича, може да направи всичко, но не се ли усеща, че прекалява?! Той я реже, тя го преследва. Вчера беше последното изпълнение: сядаме с едни приятели на кафе и едното момче пита моичкия: "Абе, разбрах че на Х брат й те бил оправил във фирма Х на работа, та откога си там?!" При което ние, цялата компания изпадаме в див смях, защото първо тя има двама братя - единият е пияница, другият - наркоман. Второ - този, когото имаха предвид въобще не е оправял мъжа ми никъде, а просто работят в един и същ бранш и се познават отпреди и поняога излизаме заедно!Трето - моят мъж е тръгнал от нулата и през цялото време докато се издигаше в работата си съм била до него, така че много добре знам как е постигнал всичко! И тая мацка ще ми разправя наляво и надясно, че едва ли не благодарение на нея той е постигнал нещо, при все че не са се виждали повече от 2 години!
Е не се ли усещат такива бе!? Ние й пратихме много поздрави от арменския поп hahaha
То бива наглост, бива чудо, ама защо някои жени не разбират, че са бити карти и да продължат напред?! Не, че за тва време тя си е стояла мирно и кротко като монахиня, което си е нейна работа, ама защо настоява да е част от нашия живот, ей тва не мога да разбера!
Благодаря ви, че изчетохте всичко, ако имате коментари на ситуацията, ще ми бъде интересно да ги прочета Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Бих те посъветвала мъжът ти да си смени всички телефони, скайп и каквото още на нея й е известно. Малко неудобство, но временно, така тя повече няма да го безпокои, освен ако не реши разбирасе да цъфне у вас. От прочетеното разбрах, че единият и брат е наркоман, другият прекалява с алкохола,  възможно ли е и тя да прекалява с нещо и тогава да преследва любимият. Ако е така намерете общи познати и се опитайте да помогнете, хем вие ще се отървете, хем ще извършите едно добро дело.
Виж целия пост
# 2
И телефоните сменихме, даже се преместихме на друго място да живеем, там все още не е идвала Joy, ама не спира и не спира! Мъжа ми ме успокоява да не се ядосвам на някаква си к****, но мен ме дразни!А може би вече хем ми е смешна, хем ме дразни, едно такова... Sick
Не знам дали не е пристрастена към нещо друго, освен към себе си, защото е самовлюбена и според мен преследва мъжо, понеже не е нейн и я е зарязал, а не че толкова го обича. Един вид самодоказване от нейна страна, колко е добра!Е, явно не е чак толкова, явно аз съм по-добра hahahaОбаче досажда момичето!
Тя що пи*ки е потрошила, за на моя ли останя Joy hahaha
И аз съм била нещастно влюбена, ама чак пък толкоз! newsm78
Виж целия пост
# 3
Ооооо въобще не се притеснявай.Хич не й се стягай на тая бивша.Аз бях в същата ама абсолютно същата ситуация,но просто изглежда нашата бивша се усети на време и спря.Когато разбрала,че бившия й е с друга,та даже и живеят заедно тогава се сети какво е загубила,точно както при вас.Ще й омръзне не се ядосвай,иначе е наистина хем смешно,хем тъжно хем те хваща яд.  bouquet
Виж целия пост
# 4
защо не си "поговориш" с нея когато звъни?
Виж целия пост
# 5
Поведението на това момиче не е адекватно, да не би да има някакъв по-сериозен проблем, клонящ къмто психически, алкохолен? Ако тая мацка за три години не се е отказала, по-скоро на шизоидно-психопатично състояние ми намирисва. Това не е едната любов, със сигурност... Нека той да поговори с девойката, недвусмислено да й обясни, че историята е приключила, че сте се бракували (дори и да не е вярно) и че тя трябва да престане да ви безпокои, в противен случай ще си издействате ограничителна заповед. Дано да я стресне и да престане...
Виж целия пост
# 6
Коментари нямам, но имам въпрос: к....та чете ли тук?
Ако да -  Popcorn
Виж целия пост
# 7
Ох, не знам вече, какво да й обяснява...То от дума не разбира! Уж беше спряла за известно време и сега пак! Абе, не знам дали е болна от нещо, ама определено не е у ред Simple Smile
Аз кво да говоря с нея, това си е между тях! Веднъж само й казах, че не е нормално да обижда човек с когото е била, защото по този начин обижда и себе си. Е, спря да го обижда, сега го преследва Sick
Като идвала до нас, казала че минава съвсем случайно, а ние живеем в различни квартали, доста далеч едни от други! newsm78Как тъй случайно се е озовала в нашия, не знам Simple Smile  newsm78
Обаче, ако продължава, наистина ще се ядосам #2gunfire
Не че други не са му се натискали, ама тя е рекордьорка Simple Smile
Имаше една, която му беше пратила смс: "Свободен ли си?" в 23.30ч., а ние на маса ядем и пием #Crazy Еми, обадих й се да й кажа, че е свободен и къде да й го пратя, ама тя нещо хлъцна по телефона и повече не е звъняла...Пък аз толкова добронамерено й звъннах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Лошо е че сте сменили всичко. Започни да си записваш кога звъни и като станат към десетина обажданията подайте жалба в полицията - ще я стреснат и ще и направят предупредителен протокол, който при повторни такива деяния си има роля. Ако не се вразуми, значи е с психични отклонения и пак има изход. Успех! Еееех, ако беше 92г. - какви момчета имаше тогава...
И нека това го направи мъжът ти!
Виж целия пост
# 9
Не знам дали чете, най-вероятно - не. Аз не съм от хората, които пишат тук, за да кажат нещо на някой, който чете форума, просто си пиша Simple Smile
Пък и не смятам, че целия ми антураж с приятели, неприятели, познати и всякакви мои близки и не чак толкова, трябва да са във форума, за да пиша и аз Wink
Виж целия пост
# 10
По-твърди бъдете, няма ли жалби за телефонен тормоз, ако има такава възможност, използвайте я.
Виж целия пост
# 11
саморазправа му е майката smile3540
като не разбира от дума Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Аз пък, долавям и някакво задоволство от споделеното тук, по повод тази бивша и получените в подкрепа коментари  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Когато я наричаш к...а изпитваш  някакво задоволство ли? От опит  мога да ти кажа, че   мъж които нарича бивша своя любима  к...у  , нищо не му пречи след време  да нарича  така и теб след време  пред  любовницата си  -примерно. Grinning
Виж целия пост
# 14
Звучи като да трябва скоро да си скриеш и зайчето, и голямата тенджера.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия