Какво се случва с този свят? Каде изчезна любовта?

  • 2 799
  • 32
Здравейте момичета! Искам първо да се извиня, че ще ви занимая с моите проблеми, но имам нужда някой да ми срита задника та да се събудя! Историята е следната - С моя вече бивш бяхме заедно от скоро - няколко месеца, но аз все не можех да му повярвам, казваше, че ме обича, но показваше друго, все се съмняваше в мен без причина и нали казват, че се страхуват тези, които не вярват на себе си....реших да го "проверя"! Направих си  регистрация в един сайт, където той има такава, от името на двойка и го поканих на секс среща за веднъж и той дойде .... TiredCry Нави се за по-малко от 20 мин! И сега ми говори, че съжалявал и не знаел защо така и не искал да ме губи...дрън, дрън, дрън!!! И все пак на мен ми е някак криво и гадно, но и много обидено и отвратено! СПЕШНО НЯКОЙ ДА МИ СРИТА ЗАДНИКА ДА СЕ ОСВЕСТЯ!!! БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 1
Няма дрън дрън. Шавлив си е явно твоя хубостник. Бивш вече де, което е най-добрия вариант.
Виж целия пост
# 2
Освествай се бързо и си намери свестен мъж. Добре, че си го разбрала що за стока е Овреме.
Виж целия пост
# 3
Добре, че си го разбрала на време, бягай бързо и не му се поддавай на омайните думи.
Виж целия пост
# 4
Кофти случка.... Но не си права да го проверяваш така! Обидно е (по принцип) и ти би се почувствала наранена, ако бяха те пробвали в подобна ситуация!  Naughty А и така ще си изградиш предварително недоверие към всички мъже, с които ще имаш вземане - даване. Това, че си го проверила, означава, че и ти не си сигурна самата в себе си, че струваш повече, отколкото може да ти се даде.

Иначе и аз съм на мнение, че ако е шавлив, значи колкото и сега да съжалява, след време пак ще си кривне нанякъде, само че този път ще си опича акъла.
Виж целия пост
# 5
kafe, не съм съгласна, че не е трябвало да го проверява! Защо да се чувства наранена, ако я пробват в подобна ситуация? Проблемът не е в момичето, а в приятеля й, който е поддал на провокацията!
Виж целия пост
# 6
kafe, не съм съгласна, че не е трябвало да го проверява! Защо да се чувства наранена, ако я пробват в подобна ситуация? Проблемът не е в момичето, а в приятеля й, който е поддал на провокацията!

Ако съм комплексарка, ще го проверявам, да.... Ама щом нямаш грам доверие на този човек, че чак и проверки му правиш, защо си се хванал с него??  ooooh!
Проблемът е И в момичето!  Peace
Виж целия пост
# 7
Не е нужно да си комплексарка, може просто той с времето да се е превърнал в неповторим темерут и да не желае да споделя и да се държи странно. Какво би направила тогава? Няма ли за собствено успокоение да провериш дали ще захапе въдицата или просто ще се разделите?
Виж целия пост
# 8
Не е нужно да си комплексарка, може просто той с времето да се е превърнал в неповторим темерут и да не желае да споделя и да се държи странно. Какво би направила тогава? Няма ли за собствено успокоение да провериш дали ще захапе въдицата или просто ще се разделите?

За няколко месеца??  Tired
Ако се превърне в темерут му бия дузпата без никакви тъпи проверки! Сега ще провериш, а когато забравиш да провериш и после разбереш, че въпреки услилията си да опазиш този темерут да не ти изневери, той го е направил, глупачката излизаш ти. И ще си много по-наранена! Не е единствения мъж и не и е съпруг.. Малко повече самочувствие!!!  Peace
Виж целия пост
# 9
kafe, не съм съгласна, че не е трябвало да го проверява! Защо да се чувства наранена, ако я пробват в подобна ситуация? Проблемът не е в момичето, а в приятеля й, който е поддал на провокацията!

Ако съм комплексарка, ще го проверявам, да.... Ама щом нямаш грам доверие на този човек, че чак и проверки му правиш, защо си се хванал с него??  ooooh!
Проблемът е И в момичето!  Peace


         За какви комплекси говориш. Не всеки човек, с когото се "хващаш", е твоята половинка. Точно това е връзката  - всеки ден откриваш по нещо ново за партньора си. Понякога ти харесва, понякога не... Защо трябва да си затваряш очите за нещата, които не можеш да приемеш? Имаш доверие, когато човека до теб го е заслужил. Ако те е накарал да се усъмниш в него...
Виж целия пост
# 10
Аз не говоря за опазване от изневяра, а просто за информираност.  Peace
Виж целия пост
# 11

....... нямаш грам доверие на този човек.......
.... което се оказва, е с пълно основание! Peace Къде, тогава е вината и? Усъмнила се, проверила, убедила се е, че е права- кое е комплексарското тук?
Виж целия пост
# 12
Момичета, това е най-елементарния начин да се провери мъж, лошото е, че почти всички се отзовават. Имах една приятелка, тя успя да провери всичките си гаджета и всичките идваха веднага, но не по нета, а направо нейна позната звънеше на мобилния им, казваше че е студентка в София, видяла го е в еди кое си кафе и го харесала, взела му телефона, не иска да се натрапва, но ако може само да пият по 1 кафе, много ще е щастлива. Всички тичаха на кафе със студентката като невидели  Shocked

Виж целия пост
# 13
Не обвинявайте момичето, с право се е съмнявала и много хубаво е направила като го е издействала така  Twisted Evil

 Идвам та де наритам хубаво направо с точилката, че да не съжаляваш за такива мухльовци newsm29 newsm29 smile3560
Виж целия пост
# 14
Един мой познат на времето казваше на приятелките си:Хайде да не се дебнем защото ще се хванем,а като се хванем става лошо.
Не мисля,че трябва да обвинявате тези ,които го правят момичето,че е решила да провери приятеля си.Всеки сам
преценя как би постъпил в такава ситуация.
Радвай се,че си го разбрала какъв е още в самото начало/независимо по какъв начин/и не съжалявай за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия