Има ли други такива бебета-нервни, буйни неспокойно спящи ?

  • 2 046
  • 24
Мами споделете как да се справим с този проблем: На 9 месеца сме и сме страшно неспокойни.Трудно спим - а при събуждане се буди с рев.Трудно яде- зъбите започнаха да му излизат от 4-ия месец и мн го мъ4ат.Ве4е е с 8 зъба.Нестига 4е през деня няма спокойствие ами и през ноща.Спи при нас на спалнята поради простата при4ина 4е се буди по няколко пъти на нощ.....давам му биба ,вода и понякога мляко.Когато се събужда , още не си е отворил о4ите и става .Запо4ва да пла4е ,като 4е ли се сърди 4е е спал.Ако остане сам в стаята запо4ва да реве.Играе си само ако се занимавам с него.Ве4е лази и се вре навсякъде .Има ли други такива бебета-нервни, буйни неспокойно спящи ? И на какво се дължи това. Praynig
Виж целия пост
# 1
бебе,като бебе.Едни са спокойни ,спящи ,други точно обратното....
Характер ,темперамент....това е!Моите деца специално не са били такива ,но бебета като твоето колкото щеш!!Не се тревожи,само здряви нерви ти трябват..другото ще се намести с времето!!!
Виж целия пост
# 2

Имам 4увството 4е само моето е такова..... Sad             Grinning
Виж целия пост
# 3
синът ми беше така близо седмица. Неспокойството му беше основно нощем будеше се по 10 пъти имало е случай в който си играем нощем защото не иска да заспи. Мислех че са зъбки защото още нямаме нито един , но уви не беше зъбче. Денем също не искаше да яде много, карахме 2 дни само на АМ. Явно имат такива моменти.
Бъди непрекъснато до него играйте си и излизайте на разходки за да се разнообразява.
Виж целия пост
# 4
Ами и ние сме така, през нощта не спиме, буди се с рев, не може дори да се успокои, не иска на ръце, не иска в кошарата, в проходилката. Много е неспокойна, дори понякога не яде въобще. Дано да са зъби наистина Praynig, почнах да се притеснявам да не е нещо друго. Confused
Виж целия пост
# 5
Ние също сме неспокойни.Вече сме на 4 месецаи от както се е родила не е спиралада плаче нито денем нито вечер даже и в момента това прави но баткото се занимава с нея.Вечер се буди на всеки час и през деня не спи.Незнам до кога ще издържа вече съм на предела на силите си и не знам какво да правя.Имам чувството,че целия свят и е крив.
Виж целия пост
# 6
И ние сме много неспокойни сега откакто ни мъчат зъбки Sad Започнаха от 3-тия месец и само си се мъчим. Добре, че има моменти, в които явно не я боли и може да поспи
Виж целия пост
# 7
Не знам дали това ще те успокои, предполагам не  Laughing , но синът ми (2г и 4м) е все още така в периоди на зъбоникнене  ooooh! , добре че ни останаха само още 2 до 20 Crazy
Виж целия пост
# 8
Децата са си различни наистина има много спокойни деца на чиито майки понякога завиждам, но и такива като твоето бебе не са изключение, то и ние сме горе-долу във вашата ситуация, Whistling но това не е най-важното все пак! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Така беше и моя син с дневното спане.Отмина.
Виж целия пост
# 10

Имам 4увството 4е само моето е такова..... Sad             Grinning
все едно ,че си го писала за моето бебе Wink
Виж целия пост
# 11
при нас го има на периоди
Виж целия пост
# 12
Ние също сме неспокойни.Вече сме на 4 месецаи от както се е родила не е спиралада плаче нито денем нито вечер даже и в момента това прави но баткото се занимава с нея.Вечер се буди на всеки час и през деня не спи.Незнам до кога ще издържа вече съм на предела на силите си и не знам какво да правя.Имам чувството,че целия свят и е крив.
Все едно за моята мома говориш! Crazy
И ние сме така, просто не се издържа вече,а най-гадното е, че почти никой от познатите наоколо не е имал такова "лошо" бебе newsm78;
Но ще издържим!!!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 13
На въпроса на авторката ще отговоря така-НЕ,няма нито едно такова бебе като твоето... Rolling Eyes,странно ми е-не съм чувала за такова.... Thinking
Ние с баща и на моята дъщеря не сме спали нито нощ както трябва-демек разбирай по около 5-6 часа без будене до сега-виж ми лентичката . Mr. GreenЗа другите неща ми е дълго да разказвам-това за реването постоянно и неиграенето сама е само малка капка в океана.
Виж целия пост
# 14
Моя малък Криси откакто се е родил е неспокоен, супер буен, докато не постигне нещо не се спира. Дори и насън лази. Спи неспокойно през нощта се събужда с писък и иска да го разнасяме и да ни спи в ръцете. Слава богу поне му мина ревливия период. По едно време постоянно ревеше. Направо да се чудиш дали е добре или нещо му има. Имам чувството, че това с нормалния нощен сън никога няма да стане. Все се надяваме като порасне да се успокои, но само надеждата ни остава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия