проблем с цикъла

  • 906
  • 2
Здравейте, моля за съвет или насока към добър специалист! Винаги съм имала нередовен цикъл, но преди пиех хапчета и с това се регулираше цикъла. От 1,5г спрях заради разширени вени.Предложиха ми спирала с цел регулиране и една година нямах проблем, но от 5- 6 месеца постянно имам  Първо имах постоянно кафяво течение между цикъла/ продължително/ който беше предизвикван два месеца с дуфастон/, наложи се да махнат спиралата, защото се съмняваха , че е от нея и може би е  така, защото три дни след свалянето и течението ми спря. Но сега не ми идва и ..............Бременност няма и незнам накъде.Преди да ми свалят спиралата ми предложиха да ми направят кюртаж, но аз отказах. Никой до сега не ми е предложил някакви изследвания  хормонални може би проблема ми е такъв.Моля да ме насочите към някои добър лекар за да ми окрие проблеми и да ми помогне , защото това е ужасно всяка седмица на гинеколог.
Виж целия пост
# 1
необходими са хормонални и УЗ изследвания зада се
установят евентуални отклонения . Добре е да се обърнете
към специалист гинеколог-ендокринолог.
Виж целия пост
# 2
Благодяря ви , виждам че вие сте гинеколог-ендокринолог, при вас може ли? Ако може и тел за връзка и запазване на час- не съм от София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия