Кога започва възпитанието на детето?

  • 2 677
  • 33
Тази статия показва едно различно от приетото виждане  Wink, вие какво мислите, дали е така?

http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view= … rawe&Itemid=2


Виж целия пост
# 1
Съгласна съм, че възпитанието на детето започва още от "точицата" на видеозона.
Виж целия пост
# 2
И за мен възпитанието на детето започва, ако не от майчината утроба то от мига, в който се роди.
По принцип са ми странни разни теми от сорта на "от кога трябва да започне режимът на детето" и пр.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че от самото раждане.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И за мен възпитанието на детето започва, ако не от майчината утроба то от мига, в който се роди.
По принцип са ми странни разни теми от сорта на "от кога трябва да започне режимът на детето" и пр.
Напълно съм съгласна с Франческа. Peace
Виж целия пост
# 5
след раждането-преди това едва ли може да се направи нещо!
Виж целия пост
# 6
Съгласна съм, че възпитанието на детето започва още от "точицата" на видеозона.

И аз подкрепям това мнение!  Peace
Виж целия пост
# 7
Смятам и съответно практикувам от самото начало много е важно  Peace да можеш да възпитаваш според възраста
Виж целия пост
# 8
Е те хората не напразно са го казали:"Първите седем години"следователно от появата..........но не до края на седмата година а до края на живота според мен.
Виж целия пост
# 9
от раждането  Peace
Виж целия пост
# 10
Е те хората не напразно са го казали:"Първите седем години"следователно от появата..........но не до края на седмата година а до края на живота според мен.
точно така си е Laughing
Виж целия пост
# 11
И аз мисля, че от самото раждане.  Simple Smile
  Peace
Виж целия пост
# 12
Според мен - след годинката. Какво има да възпитавам в едно кърмаче - да го уча да не плаче силно, да не ни безпокои нощно време и да казва добър ден на гостите сигурно Joy
Виж целия пост
# 13
Според мен различните отговори идват от различните интерпретации на думата възпитание.
Според Додсън, възпитанието преди годинката се състои в това, да се създадат емоционални връзки с детето, така че то да изпитва потребност да доставя радост на родителите си и с тази именно мотивация да изпълнява каквото се иска от него, а не заради това, че го строяват в две редици.
Възпитанието преди ражането е по-редно да се нарече въздействие и може да се състои в това, майката да си осигурява по-приятни емоции, да бъде по-спокойна, да избягва стреса и така да въздейства и на детето.
Виж целия пост
# 14
Абсолютно съл съгласна с Ескарина.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия