Зелен оттенък на коса?

  • 1 167
  • 1
 Здравейте момичета! Ето,че опрях до вашите съвети.Дъщеря  ми е абитуриентка тази пролет.След хиляди кандърми да отиде все пак на бала си(не искаше,защото класът е решил да бъдат в т.нар."чалга-заведение",а тя не понася тази музика и въобще този стил) стигнахме и до обсъждане на тоалета.Може някой да смята,че е късно,но аз мисля,че има достатъчно време.Та момичето ми каза,че иска да бъде в тъмнозелена рокля, модела вече го е избрала,остана да видим как ще се снабдим с нея.И смята,че ще бъде шик,ако си боядиса косата...в зелено.Разбира се,не крещящ цвят,а само оттенък,както е с някои нюанси на лилавото и синьото.Да знае някоя от вас възможно ли е това и как се постига? На мен ми се струва,че съм виждала в някой каталог такъв нюанс,но нито помня салона,нито марката боя...затова,моля ви,помагайте! Praynig
Виж целия пост
# 1
То вие вече сте си решили, Олимпия, ама няма ли да е твърде много хем зелена рокля, хем зелена коса? Особено, ако естествената й коса е тъмна (блестящо-кестенява) с тъмнозеленото ще стои наистина красиво.
Това, разбира се, е мое мнение.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия