Хламидии при мъж,добър уролог...

  • 7 152
  • 10
Здравейте!
Видях,че има доста теми,в които се пише за уролози,но не намерих това,което ме интересува.Извинявам се,ако съм го пропуснала все пак,някъде.
Проблема е,че ми откриха хламидия и искаме и приятеля ми да отиде на лекар,но не знаем къде.Препоръчайте някой,който да да му вземе секрет от пениса.А принципно това изследване поема ли се от здравната каса?
Благодаря предварително. Hug
Виж целия пост
# 1
До колкото знам при мъжа за хламидия може да си използва и урината като материал! Доверете се само на сериозна лаборатория, който прави ДНК-тест! http://www.genicalab.com/files/broshuraChT.pdf
Виж целия пост
# 2
Ако ти имаш, предполагам, че са изписали лечение и на двамата.
Добър уролог/андролог е д-р Милен Кацаров, но не знам дали в случая ще ви свърши работи.
А кръвен тест не е ли достатъчен и за мъжа?

В проблемно забременяване има тема "хламидия, как се мори .....", там погледна ли?

п.с Извини ме за накъсания отговор, още ми се спи
Виж целия пост
# 3
Моята гинеколожка иписа лечение за двамата,но приятеля ми иска да си направи този тест все пак.А кръвен тест аз си правих и не ми отчете нищо,затова според мен е излишно той да си прави.Другия,със секрета е по-точен.
Иначе онази тема е мн дълга.Освен да постна там питането си.
Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравей.Аз и моя приятел ходим на един и същи д-р:гинеколог е.В кабинета ни взима секрет и на двамата.Малко е болезнено при него,но няма как.Ако искаш го посети.Кабинетът му се намира на ул.Кукуш 20 тел му е 0887857 308.Не разбрах само от къде си.Д-ра се намира в Пловдив.Но щом ти имаш значи и той е в кюпа.Но е много важно секретът ти да е стерилен когато ти правят изследвания за хламидии.Т.е. да нямаш гъбична инф. или нещо подобно.Успех.  Peace
Виж целия пост
# 5
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.
Виж целия пост
# 6
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.


Какво значи това?   #Crazy 
Виж целия пост
# 7
В България реален тест за хламидия няма. Всичко са догадки.


Какво значи това?   #Crazy 
Има нещо вярно в твърдението на FateStayNight   Peace
Аз също мисля,че в България много от лекарите изобщо не са наясно...
Защо трябва аз сама да ходя и да им казвам да ме изследват???Казвам,че имам болка и те ми викат:ами това е нормално,ти друг път не си ли имала  Shocked
Че кое му е нормалното?Коя болка е нормална и не е породена от нещо?Направо съм в шок.Трябва сама да им кажа да пуснем изследване за хламидии,защото съм чела в Интернет,че от тази инфекция може да имам болката.Направо нямам думи.
Приятеля ми е живял в Германия и ми казва,че здравеопазването ни тук е на светлинни години от тяхното.
Та ние вече месец се мъчим да намерим добър лекар уролог,дето да може да му направи едно изследване за хламидия!
Нямам думи.Супер разочарвана съм!!!
Виж целия пост
# 8
Здравей.Аз и моя приятел ходим на един и същи д-р:гинеколог е.В кабинета ни взима секрет и на двамата.Малко е болезнено при него,но няма как.Ако искаш го посети.Кабинетът му се намира на ул.Кукуш 20 тел му е 0887857 308.Не разбрах само от къде си.Д-ра се намира в Пловдив.Но щом ти имаш значи и той е в кюпа.Но е много важно секретът ти да е стерилен когато ти правят изследвания за хламидии.Т.е. да нямаш гъбична инф. или нещо подобно.Успех.  Peace
[/quote


Ми иди при този,който ти казах.Ще ти свърши работа.Ще останеш доволна.  newsm10
Виж целия пост
# 9
 Just The Real Me , самият лекар не изследва, трябва ви и добра лаборатория, а лекарят да уточни какво точно да се изследва - кръв или секрет и да го интерпретира правилно. Не съм сигурна кое изследване е по-достоверно - аз пък знам, че е това на кръвта
И пак да си препоръчам д-р Милен Кацаров за мъжа ти, защото не разбрах дали сте го търсили
Виж целия пост
# 10
направете си директен ДНК тест за хламидия- прави се само от няколко лаборатории в Бг
При моя съпруг на кръвния излизаше винаги положителен, при мен отрицателен, а му взимахме и уретрален секрет, който беше отрицателен /имай предвид, че вземането на секрет от уретрата не е най-приятното изживяване за всеки мъж и не се знае дали ще се навие/. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия