Магазин във Варна за играчки?

  • 1 228
  • 8
Здравейте!  bouquet  Къде във Варна има магазин за играчки на сносни цени, че за празниците трябва да зарадваме толкова много деца, че се чудя как ще се справим?
Виж целия пост
# 1
Вега маркет (имат и он-лайн магазин), магазини Рая - от тях съм купувала, има избор.

Иначе чувам за някакви си складове по ул. Цариброд, но като цени и асортимент не знам как са.
Виж целия пост
# 2
по складовете са основно китайските играчки, част от тях  ще намериш и във Вега, но на по-високи цени. По-качествени играчки има в Хиполенд (имат и промоции), в моловете, има и едно много ценно магазинче на 27 юли.
Виж целия пост
# 3
по складовете са основно китайските играчки, част от тях  ще намериш и във Вега, но на по-високи цени. По-качествени играчки има в Хиполенд (имат и промоции), в моловете, има и едно много ценно магазинче на 27 юли.

В сайта на Вега гледам едно телефонче за 9,90 лв, а в кварталното магазинче е за 12,90

В Хиполенд е цифромания...
Виж целия пост
# 4
не коментирах цените в кварталното магазинче, а в складовете  Peace
а разликата между играчките в Хиполенд и Вега е доста голяма (не говоря само за цени ...) за да правим сравнение ...
сори за спама  Peace
Виж целия пост
# 5
Къде точно е това магазинче на 27-ми юли? А в м-ните на Рая май е доста скъпичко, с такова впечатление съм останала.
Виж целия пост
# 6
от Княз Борис свиваш по 27 юли, пресичаш първата успоредна на Княз Борис и на 2м вдясно се пада (голямо обяснение дръпнах, дано си ме разбрала) 
Виж целия пост
# 7
не коментирах цените в кварталното магазинче, а в складовете  Peace
а разликата между играчките в Хиполенд и Вега е доста голяма (не говоря само за цени ...) за да правим сравнение ...
сори за спама  Peace

Аз коментирах, но може би трябваше да спомена, че за въпросните складове ми разправя една майка, като сподели, че е купила на дъщеря си кухня, която се прибира в куфар за 35 лв, подобна (а може и да е същата) в сайта на Вега е за 29,90 лв. За това и си направих някои изводи...

А и авторката пита за играчки на сносни цени...

Виж целия пост
# 8
Играчки,коледна украса и......на добра цена може да си купите от складовете,които се намират до ЖП гарата и по точно до Планет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия