до мамите от Божурище и околните села пазаруващи от интернет

  • 598
  • 1
Здравейте момичета искам да ви попитам дали някоя от вас има проблем с киселата лелка в пощата на писма и колети или тя има някакво по специално отношение към мене.От 2-3 месеца пазарувам от Ла Редут и всеки път когато отида да си взема колета въпросната лелка винаги е сърдита,повишава тон,зъби се и ми подмята колетите все едно вътре има отпадъци.А капака на всичко беше вчера след обяд отивам да си взема едно малко колетче а нея няма изчаках 10 мин.след което отидох да попитам някоя от колежките и дали ще ме обслужи някой а тя ми каза да чакам Shocked,при което и казах че чакам вече 10 мин.а тя отвърна,че колежката и имала някаква друга работа и ще чакам за малко да ме набие с такъв тон ми го каза Shocked,а аз бях с малкия който е на1.7 години и той опищя пощата но ефект никакъв.Накрая след още 5-10 мин чакане дойде киселка и с тон на военен ме попита" вие какво искате",и както винаги подхвърли колета и трясна вратата.Искам ако има и друга от вас с такова отношение към нея ако е съгласна да пуснем заедно една жалба срещу лелинка-киселинка,че вече ми дойде до гуша от нейните настроения. Naughty
Виж целия пост
# 1
Сама си посочила решението Peace Пускай жалба
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия