Хубава млечна безглутенова каша!!!

  • 4 432
  • 24
Моля Ви, ще започвам да давам на слетобедното хранене млечна безглутенова каша!Препоръчайте ми някаква, защото се омотах от многото марки и видове на пазара!Кажете какви се харесват от вашите бебчовци!?
Малката за сега успешно хапва зеленчукови и плодови пюренца!
И още нещо- направо цялата доза /160мл хапваме/ да дам или пак по малко!?
Благодаря Ви!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Тери най-много си харесваше банановата на Хумана.Аз със всяка нова храна си захранвах постепенно.
Виж целия пост
# 2
Кашите на Хумана са много хубави особено тази на ябълка.Иначе аз въведох кашата за три дни но това е преценка на майката  Peace
Виж целия пост
# 3
От пробваните до сега каши моята дъщеря хареса най-много ябълка с копър на Хип и череша и банан на Хумана. Аз съм захранила с каша преди месец и половина, но пълната доза никога не съм й дала. Давам половин доза (с 2 с.л. каша) и после мляко. Не може да започнеш направо с пълната доза, тя и без това е доста голяма, трябва постепенно да увеличаваш количеството.
Виж целия пост
# 4
Моята дъщеричка харесва по странните вкусове  - като например Оризовите каши, сега яде една пълнозърнеста на Хип, и много я харесва, яде и банановите каши, а също и на Хумана черешата с банана - много я харесва, хубава е и бисквитената на Нестле. Слънчото нещо не ги харесва.
А за захранването наистина е хубаво да се даде първо малко количество. А и имай в предвид, че кашата е по тежка храна и да не те очудва ако изяжда по малки количества от нея отколкото от зеленчуковите пюрета.
А за разнообразие, може да и слагаш вътре по малко от някое плодово пюре, или да настъргваш вътре плод, но това при по големи дечица. Hug
Виж целия пост
# 5
Банановата на Хумана за след 4 месеца е без глутен и е страхотна, синът ми още я яде с голямо желание  Simple Smile
Всяка нова храна в менюто се въвежда по един и същи начин - по малко.
Виж целия пост
# 6
малката харесва почти всички на Хумана(особено ябълката)и тези на Хип са хубави и също имаш избор за вашата възраст,а от Нестле не съм доволна (почти всички ,които съм взимала не се разтварят добре ) Peace
Виж целия пост
# 7
Първата безглутенова млечна която дадох беше банановата на Милупа и много я хареса.
Виж целия пост
# 8
Ние ядяхме само на Слънчо банановата -обожаваше я.Но педиатърката ми каза , че не е добре да яде каша всеки ден и на тази възраст вече си похапвахме и овесени ядки и грис . Аз също по принцип не съм за кашите ,защото те са много калорични.
Виж целия пост
# 9
прояде каша на 9м. на Слънчо банановата
Виж целия пост
# 10
Моите синове и двамата са захранени с оризовата каша на Нестле / не твърдя, че е супер /, но тя е безмлечна. Аз я приготвях с мляко. По принцип до сега малкият не ми е отказал никаква каша. Големият едно време ядеше само Фризокрем. Яде някои с повече апетит, другите - с по-малък. Наистина с кашите трябва да се внимава, особено, ако детето наддава повече. и сега / а и преди на големия / давам почти всеки ден каша, но той не хапва големи количества и почти винаги са с добавен плод.
Виж целия пост
# 11
Едва ли имам основание да се притеснявам за калориите- тежим 6.300кг!А сме на 6 месеца!Наддаваме по малко, но пък за сметка на това растем доста добре 3-4 см на месец и не се спира за миг!Как да напълнее  Joy
Много Ви благодаря за споделените мнения!
Виж целия пост
# 12
Запо4нах с безглутенова безмле4на на Милупа...Като изяде една кутия и въведох бананова на Хумана...е от тогава не мога да я отъва от нея...колкото й дам толкова ще изяде...Само веднъж на ден й давам каша и нямам оплакване от много калории и т.н..

Ина4е съм 4увала мн добри отзиви за новата каша на Лактана - безмле4на оризова...но мое наблюдение е,4е пове4ето деца си падат по по-ароматни каши,каквито са банановата,ябълка и тн,докато безмл4ните оризови са по4ти без мириз ,но пък изглежда не са толкова зле...
Виж целия пост
# 13
Като безмлечна безглутенова каша за първи път дадох оризова на Нестле,след това царевична на Фризокрем,банановата на Хумана не я хареса особено както и на Хипп кашата от елда.Всяко дете е различно.Докато не пробваш няма да разбереш коя каша предпочита твоето мъниче.Започваш скъкто всяка нова храна по-малко и ако няма проблеми увеличаваш дозата.
Виж целия пост
# 14
ядеше предимно бананова или ябълкова на Слънчо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия