Малко странно но факт

  • 1 622
  • 17
Здравейте момичета ,малко ми е странно и реших да попитам, дали и на вашето бебе са никнали така зъбките .Моята дъщеричка е на 10 ет месеца имаме две долни зъбчета и сега отгоре никнат,  но не предните а кучешките и са вече пробили та това ми е странното  newsm78 по принцип до сега тези които познавам , на бебетата им като са поникнали долни две зъбчета са никнали горни две а при нас никнат кучешките  newsm78 много ми е любопитно защо .Ако някой може да ми отговори или сте имали подобен случай ,моля споделете с мен благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
не виждам нищо странно  Simple SmileВажно е,че все пак растат.  Grinning
Сега сериозно по темата-Бъди спокойна,малко ще е смешно,но и другите ще избият.При някои бебета излизат зъбките по различен начин
Виж целия пост
# 2
не е странно важното е,че никнат.На две от приятелките ми децата са по същия начин.
Виж целия пост
# 3
Въобще не е странно.Винаги има изключения от правитото,така че се радвай се никнат зъбки и дано е безпроблемно.Малко ми беше странно когато моя позната сподели,че когато е раждала се е родило и бебе със зъбче.
Виж целия пост
# 4
Няма закономерност за избиване.Всяко дете е различно.
Виж целия пост
# 5
Първото зъбче на сина ми е горен кътник,така че наистина е различно при всяко детенце
Виж целия пост
# 6
И синът ми се различава от общоприетите норми. Не като вас, но все пак различни - първо, второ и трето зъбче - отгоре и то на годинка и три месеца първото. Мисля, че няма нужда да се притесняваш.
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми пък е само с три зъбчета и те са долните три резци.
Виж целия пост
# 8
Спокойно, може и да не никнат по учебник, но пак ще излязат всичките  Peace! На големият ми син зъбите му поникнаха горе-долу по същия начин! Сега вече е на 10г. и си има целия набор зъби в устата!
Леко и безпроблемно зъбоникнене и много здрави зъбки  Mr. Green!
Виж целия пост
# 9
ми моя син имаше 3 зъба отдолу...и изведнъж опаааа кътник..сега на 1г и почти 2 месеца е с 16 зъба. Всяко дете си е индивидуално.
Виж целия пост
# 10
Няма закономерност за избиване.Всяко дете е различно.
Индивидуално е.Има бебета,които се раждат със зъбчета.Не виждам причина за притеснение.
Виж целия пост
# 11
На сина ми излязоха горе долу в същата последователност.
Виж целия пост
# 12
На голямата и порастнаха първо двете долни, после вторите горни, вместо първите.
Виж целия пост
# 13
На дъщеря ми и избиха първо долните два ,след това горните четири и в момента и избиват кътници  Whistling
Виж целия пост
# 14
Аз чувах за бебе, на което първото зъбче, което е избило, е единият от кучешките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия