Бойлер или топлофикация?

  • 3 750
  • 41
Не е ли крайно вреем да се купим бойлер и да спрем да даваме по 20 000 от всеки блок на тези обирджии. Дайте съвет за избор на бойлер?
Виж целия пост
# 1
Да не съм луда да плащам двойно Laughing сега плащам 20-25 лв. за топла вода от ТЕЦ, имам денонощно, нито чакам да се стопли, нито се чудя дали няма да свърши.
Свекърите ми са с бойлер, около 40 лв. на месец плащат за погряването на водата.
А за марката, не мога да ти препоръчам, за 2 г. смениха 3 бойлера, те ли са каръци или съвременните бойлери са боклуци Tired
Виж целия пост
# 2
Само ще ти кажа, че не е по евтино с бойлер.
Иначе ние имаме Теси, не са лоши.
Виж целия пост
# 3
За нищо на света не бих си сменила денонощно течащата топла вода за кофичка, подгрята от бойлер. Не ме интересува дали е скъпо, но пък четирима души се къпем един след друг като двама от тях /децата/ си пълнят и ваната - две вани и два душа за около 2 часа постоянна заетост на банята! Кога бих могла да си позволя този разкош, освен ако бойлерът ми не е поне 500 литра. Ама тогава и цената на ел.енергията няма да е 20-30 лева, а ще е поне стотина. А и цената на такъв бойлер не е за подценяване.
Виж целия пост
# 4
Винаги бих предпочела ТЕЦ пред бойлер , до преди три години бях на топла вода и ми беше перфектно , след това в ново жилище с бойлер , е няма място за сравнение  Tired  Peace
Виж целия пост
# 5
Откакто разбрах какво е да имаш постоянно топла вода се родих. Не бих я заменила за бойлер по желание!
Нито го мислиш дали си го включил, дали ще ти стигне (аз обичам да се мотая под душа), дали няма да гръмне... Да не продължавам.
Виж целия пост
# 6
Постоянно течащата топла вода си е удобство, което е глупаво в 21 Век да заменим с нещо друго. Друг е въпроса, че цените за услугата  ще продължават да се покачват...
Виж целия пост
# 7
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.
Виж целия пост
# 8
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.

На ТЕЦ или на ток, все за монополисти говорим Laughing
Виж целия пост
# 9
Да не говорим, че ако блокът е обвързан ( на което обективно няма как да повлияеш) и да ползваш и да не ползваш, все си венчан за фирмата Mr. Green И в тоя ред на мисли по добре да ползваш.
Виж целия пост
# 10
Да, ТЕЦ-ът си е голямо удобство, ама да се обвържеш с тази глупашка компания, може да ти съсипе нервната система.

На ТЕЦ или на ток, все за монополисти говорим Laughing

Да, ама с Енергото поне няма толкова много проблеми. Laughing
Виж целия пост
# 11
По-добре с проблеми и сметка на половина, но всеки си знае  Peace

М/у другото, забелязах, че не мога да си преценя времето, когато се къпя с бойлер, накрая винаги свършва и замръзвам Tired явно много съм се разглезила  Blush Laughing
Виж целия пост
# 12


Да, ама с Енергото поне няма толкова много проблеми. Laughing[/color]
Вярно е, няма толкова проблеми, но и те са си монополисти и от тях всичко се очаква.
Виж целия пост
# 13
Това  е положението. Peace
Виж целия пост
# 14
И такова ще бъде. Монополистите ще си правят каквото си искат а ние ще пълним форумите....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия