Кърменето ме изтощава - само аз ли съм така?

  • 978
  • 17
...Или по скоро кажете какво не правя правилно Thinking

Пия витамини, Калций, микроелементи. Ям поне по килограм плодове..и въпреки това, косата ми капе страшно-въпреки всичко което правя за нея. Ноктите ми са в окаяно състояние, а аз се чуствам като парцал.
Не искам да спирам да кърмя, но вече не знам какво да направя ooooh!

Виж целия пост
# 1
Това, за съжаление е период, който трябва да изчакаш да отмине.
Напълно те разбирам, и както казваш сама - правиш всичко възможно - плодове,витамини...
Повече почивка и ще отмине...
Успех и не спирай да кърмиш Grinning
Виж целия пост
# 2
Не е от кърменето,вярвай ми - с баткото (давам го за пример,че не съм кърмила много повече от месец с него) при мен беше същото,особено с косата - истинска трагедия,независимо от всичко,което правех.Положението с косата се оправи чак след 2 години - да не те отчайвам,но може много дълго да продължи.
Аз и сега си имам същия проблем с косата,но като знам,че минава,стоически издържам Rolling Eyes
Ще мине,не се предавай - гадно е,особено когато държиш на себе си и полагаш всички грижи,но наистина е период просто Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не е от кърменето, след бременността много жени имат такива периоди на изтощение, дори и да не кърмят.По-скоро е ново наместване на хормоналните нива..безсъние...грижи за бебето - всичко това уморява.Хубаво е, че се храниш здравословно.Ще премине!
Виж целия пост
# 4
Благодаря  bouquetвинаги откликвате бързо и навременно.
Продължавам напред, ако видите плешива кърмеща, съм аз Laughing
Виж целия пост
# 5
Абе не знам дали е от кърменето, но аз лично съм като парцал. Миналата седмица почти ми беше спряла кърмата и ела да видиш - с радост прекарах 2 дена в леглото с бебка - кърмене и лежане, какво по-хубаво от това! Peace
Виж целия пост
# 6
И на мен ми е кеф да лежа с бебо, но не става ..много неща си чакаат ли чакааат да се втурна.
Виж целия пост
# 7
Е аз нямах избор, трябваше да се борим да запазим кърмата, че... Ама мисълта ми беше, че беше много приятно нямане на избор Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Мен също много ме изтощаваше  #Puppy dog
Не стига, че свалях килограми на час, ами трябваше да пазя и диета заради алергията на Оги. Освен това все ми набиваха в главата как трябва да продължа да кърмя по-дълго... изкарах два кошмарни месеца (от общо три кърмене).
Като спрях кърменето се стабилизирах за нула време  #Puppy dog
Дано този път да е по-различно, за да кърмя по-дълго Praynig
Виж целия пост
# 9
При мен положнието с косата и ноктите се подобри. Вече не капе и ноктите не се чупят. Спокойно всичко е въпрос на време Grinning
Виж целия пост
# 10
И на мен ми капе косата,мисля да си взема пак бирена мая.
Виж целия пост
# 11
Аз пък за последната една година не съм се чувствала толкова добре, колкото в момента. Единственото, което ми влияе, са жегите.
Виж целия пост
# 12
И на мен ми капе косата,мисля да си взема пак бирена мая.

Че то помага ли? За първи път чувам, ако е така - да се запася.
Виж целия пост
# 13
Слънце, не си само ти -моя такъв период беше преди около 2 месеца постоянно бях уморена. Нямаше значение колко спя, колко си почивам и колко ям. Започнах да пия витамини и се почувствах значително по добре. Ноктите ми са в прилично състояние, ама мъжа ми все ме пита дали няма да си ги пусна дълги като по време на бременността  Blush А    за косопада след бременност все бях чувала ама за това, което ми се случи не бях подготвена  Rolling Eyes Добре, че вече намалява, че много се бях отчаяла
Виж целия пост
# 14
Момичета,колкото и неприятно да е след като родих първия път косата ми беше кошмарна.Купувам скъпи маски илосиони, но ...нищо. Два месеца след раждането успявам да отида на фризьор.оплаквам се , там една по-възрастна фризьорка ми препоръча да правя маска на косата-мас,жълтък,1с.л газ и 1лъжица бебешка урина.Стои така 30 минути и се измива,а после се плакне с отвара от коприва.Колкото и да беше гадно Sick го направих и за мое най-голямо учудване помогна #Crazy Дано този път нямам същия проблем,но предвидливо се запасих с коприва във фризера Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия