Кога минахте от пластмасова лъжичка на метална?

  • 3 785
  • 65
Здравейте на всички майки във форума имам въпрос към всички вас кога минахте от пластмасова лъжичка на метална? В момента сме на 11 месеца благодаря на всички предварително Grinning
Виж целия пост
# 1
аз още не съм я махнала, случвало се е да давам и с метална, но винаги внимавам да не му нараня венеца.
Виж целия пост
# 2
 newsm78 Ей този въпрос ме разби!
По-скоро при нас беше обратното.
От ядене с метална лъжица след време разреших да яде с пластмасова.
Виж целия пост
# 3
Аз захраних с пластмасова,но установих че нито на мен ми е удобна,нито на нея и от около месец я храня с метална лъжичка.
Виж целия пост
# 4
Ползвам такава каквато хвана без значение дали и метална или пластмасова.
Виж целия пост
# 5
Ползвам такава каквато хвана без значение дали и метална или пластмасова.

И аз така  Peace
Виж целия пост
# 6
newsm78 Ей този въпрос ме разби!
По-скоро при нас беше обратното.
От ядене с метална лъжица след време разреших да яде с пластмасова.
и при нас така  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Още сме на пластмасови лъжички. Удобни са ми  Peace
Виж целия пост
# 8
Реално няма никакво значение. В началото пластмасовите /бебешките/ са по-удобни, защото като форма са съобразени със захранването - тоест, когато тепърва бебето се учи да яде от лъжица. А и, ако го тормозят венците, с металната лъжичка е по-вероятно да му бъде причинен дискомфорт.
Виж целия пост
# 9
почнахме с пластмасова и така щях да карам,но я забравихме в друго населено място и не купих нова..
минахме на метална от месец някъде.
Виж целия пост
# 10
Честно казано не помня newsm78,но иначе мнението ми е като на villiana:

Реално няма никакво значение. В началото пластмасовите /бебешките/ са по-удобни, защото като форма са съобразени със захранването - тоест, когато тепърва бебето да яде от лъжица. А и, ако го тормозят венците, с металната лъжичка е по-вероятно да му бъде причинен дискомфорт.
Виж целия пост
# 11
На 10м.
Тогава го записах на ДК, а пласмасовата лъжичка беше плитка и трудно ядеше супата с нея.
Виж целия пост
# 12
Захраних с пластмасова, но почти от самото начало започнах да давам и с метална. Пластмасовите му станаха "малки" още около 8-9 месец.
Никога не се е случвало да му нараня венците, макар че от 10-месечен яде и с обикновена метална виличка, а пърото зъбче му се показа на 1 г. 1 м.
Виж целия пост
# 13
Ползваме само пластмасови лъжички. С метална не се е хранила досега, но се е заигравала Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Някъде около 6-7 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия