Какви памперси използвате за новородено?

  • 13 654
  • 47
Какви памперси използвате за новородено?Аз използвам на памперс sleep and play и доста често взеха да пропускат.Има ли по-подходящи?
Виж целия пост
# 1
На Памперс съм ползвала, ако пропукат -пробвай със следващия номер.
Виж целия пост
# 2
Ние ползвахме на памперс sleep and play  номер 2,реших,че са големи и ги сменихме с единица,но пак пропускат.
Виж целия пост
# 3
Молфикс, Либеро, Хъджис - все хубави марки
Виж целия пост
# 4
Ползвах на Памперс.Бях много доволна
Виж целия пост
# 5
за сега съм взела на памперс sleep and play
Виж целия пост
# 6
Памперс, но не sleep and play, а обикновените, 2-ри номер от самото начало, защото синът ми беше голямо бебе.
Виж целия пост
# 7
Алекс се роди 2.960 кг и в началото ползвах на Памперс най-малките - нула номер, май от 3 до 5 кг бяха.
После ги смених, минах през всякакви марки. Докато стигна до Либеро и установя, че са най-хубави.
Виж целия пост
# 8
памперс,елкос
Виж целия пост
# 9
Съвсем в началото ползвах  обикновените Памперси.  Малко по-късно, точно заради пропускането ги смених с Либеро - пробвай ги, много са хубави. Слип енд плей купих само веднъж за проба и не повторих.
Виж целия пост
# 10
Хъджис
Виж и това /http://papa-bebe.com
Виж целия пост
# 11
Памперс, но не sleep and play, а обикновените, 2-ри номер от самото начало, защото синът ми беше голямо бебе.
И аз ползвах тези,но се е случвало да пропускат.Опитах и с други марки-същата работа Crossing Armsпродължих си с памперс и отдавна съм нямала пропуснат,може би  малките размери нещо не са както трябва newsm78Опитай и с други марки,дано да намериш подходящите.
Виж целия пост
# 12
либеро
Виж целия пост
# 13
Ползвах либеро,не съм имала проблем с пропускане.
Виж целия пост
# 14
в на4алото ползвах памперс  във вси4ките му разновидности,оба4е наистина пропускаха адски много,а и бебка се обрина жестоко от тях,сега ползвам либеро и съм мн. доволна-нито веднъж не е имало пропуск,а и обривите из4езнаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия