Знам,че не е за тук..въпрос за Skyeurope

  • 586
  • 7
Здравейте!
Нямам право да публикувам в "на път.." ,та публикувам тук..
Значи,с приятеля ми ще пътуваме до Виена със скай,но плащайки с кредитната карта на майка ми,тя е написала на last name презимето му (в booking графата)
Имате ли представа дали на бг летището ще ни направят проблем,ако не платим 100 евро за смяна на името?
Виж целия пост
# 1
Прати им мейл да ти го сменят. Или по-скоро майка ти да им изпрати. И на мен ми се е случвало. Не бих рискувала да се разправям на летището, защото около Коледа навсякъде е лудница.  Peace
Виж целия пост
# 2
Обади се по телефона 02 489 489 9 и кажи номера на резервацията ви и помоли да сменят името като кажеш ,че е сбъркано и съжаляваш...т.н. ще ти поискат и последните 3 цифри от кредитната карта. Peace Успех
Виж целия пост
# 3
Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.
Виж целия пост
# 4
Да, ще имаш проблеми на летището не само в София, но и във Виена. Името на резервацията трябва да съвпада с името на пътуващия (името на латиница по лична карта или по паспорт). Най-малкото във Виена, като се чекирате на автоматичните гишета, ще се види разминаването и ще си имате ядове.

Да, така е, дори и да не се чекират на автоматичните.
Виж целия пост
# 5
 Grinning Аз отбелязах за автоматичните, защото на обикновените има поне с кой да се караш и пазариш  Laughing. Докато на другите или става, или не става...
Виж целия пост
# 6
Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Всичко е наред,обадих се,извиних се учтиво и настоятелно и смениха името Simple Smile

Браво. Приятно изкарване  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия