Ентерол-как точно се приема

  • 13 111
  • 15
Днес получих болки в стомаха придружени от разстройство.Отидох до аптеката и аптекарката ми даде ентерол, но тя ми каза че се пие 3-4 пъти на ден, а аз в нета проверих в самата листовка, че на ден се вземат по 1-2 прахчета, на кого да вярвам?И другият въпрос, който имам е дали трябва да взема и утре едно прахче или ако вече нещата са ок, да не вземам.Мерси за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Когато са ми го изписвали е било по 1 сутрин и 1 вечер.
Виж целия пост
# 2
Когато са ми го изписвали е било по 1 сутрин и 1 вечер.
Да, така е.  Peace Взема се, докато спрат проблемите.
Виж целия пост
# 3
Мерси много за отговорите, реших да взема него пред смекта, защото четох, че е по-щадящо и е на базата на дрожди.
Виж целия пост
# 4
На мен лично Ентерол не ми действа и вземам Имодиум. Невероятно действие има! Минава и разстройство и всичко, пие се след изхождане.
Виж целия пост
# 5
Ентерола не можеш да го предозираш, ако си с тежко разтройство пий колкото ти е казала аптекарката. Възстановява нормалната чревна флора. Подобен препарат е и Нормофлор.
Виж целия пост
# 6
Ентерол е супер хубаво и също са дрожди  Peace
Дозировките според листовката са наистина 1 до две.

Виж целия пост
# 7
Дозировките според листовката са наистина 1 до две.
Peace

Подобен препарат е и Нормофлор.
Ползвала съм Лактофлор(за малкия)-много хубав препарат. Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм го пила само веднъж днес и мога да кажа, че вече действа, коремът не ме боли, пристъпите на разтройство вече не са толкова чести.ще пия едно прахче довечера, имам още едно, ще го взема за всеки случай на работата, ако се наложи пак го пия.
Виж целия пост
# 9
аз съм го пила много пъти и съм давала и на децата, пие се 2 пъти по 1 прахче - 2 дни
 Peace
Виж целия пост
# 10
Дозировките според листовката са наистина 1 до две.
Peace

Подобен препарат е и Нормофлор.
Ползвала съм Лактофлор(за малкия)-много хубав препарат. Peace

Действително Лактофлора е много добър. В момена на дъщеря ми давам Натриев Цитрат, защото вчера се скъса от повръщане.
Виж целия пост
# 11
Когато са ми го изписвали е било по 1 сутрин и 1 вечер.
  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз вчера взех две прахчета като следобяд нямах проблеми до днес сутринта, когато всичко започна пак да се повтаря.Днес пак пих прахче.Нямам температура и повръщане, по-вероятно да съм яла нещо развалено.Има ли някаква диета, която може да подобри състоянието, чела съм за препечен хляб, чай, сирене.Според вас това ще има ли ефект?Предполагам, че ентерола се приема до отшумяване на симптомите и не е вреден, ако се пие продължително време.
Виж целия пост
# 13
Не е вреден, полезен е. Пий си го докато се оправиш. А диетата е направо задължителна. Точно такава каквато си я написала, само сиренето да е отсолено.
Виж целия пост
# 14
Мерси много за съветите на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия