Lekarstva i za4evane

  • 1 340
  • 4
Цитат
Здравейте!
Аз съм на 28г. и мисля вече да си имам бебче-с прийтелът ми,с когото живеем заедно и ще склъчим брак по-топлото мислим от Нова година да правим опити и дано се получи-стискайте палци!
Но имам преди това един въпрос-по лекарско предписание от началото на 2007г. пиу СЕРОПРАМ-въпросът ми е дали тръбва да го спра,ограничая и може ли да навреди на бъдещото ни бебче?
ще се консултирам и с лекаря,които ми го предписа,но искам да чуй и Вашите мнений,мами!
Предварително благодаря!
Zdraveite!
Az sam na 28g. i misly ve4e da si imam beb4e-s priytelyt mi,s kogoto jiveem zaedno i 6te skly4im brak po-toploto mislim ot Nova godina da pravim opiti i dano se polu4i-stiskaite palzi!
No imam predi tova edin vapros-po lekarsko predpisanie ot na4aloto na 2007g. piy SEROPRAM-vaprosat mi e dali trybva da go spra,ograni4aq i moje li da navredi na bade6toto ni beb4e?
6te se konsultiram i s lekary,koito mi go predpisa,no iskam da 4uy i Va6ite mneniy,mami!
Predvaritelno blagodary!
Виж целия пост
# 1
Дано не ти прозвучи грубо - ти си написала, че ще си питаш лекаря и просто го направи!
Не бива да взимаш такива решения на база на мнения от форума - то и едва ли и някои ще се наеме да даде становище...
Успех в бебеправенето!!!
Виж целия пост
# 2
Консултирай се с лекар както си и писала .Винаги е по добре нищо да не взимаме и да сме "чисти" при бебеправене , да живеем здравословно, да не пием и пушим , но не винаги можем да успеем да го постигнем  Peace
Виж целия пост
# 3
Дано не ти прозвучи грубо - ти си написала, че ще си питаш лекаря и просто го направи!
Не бива да взимаш такива решения на база на мнения от форума - то и едва ли и някои ще се наеме да даде становище...
Успех в бебеправенето!!!

Peace
Виж целия пост
# 4
Освен с лекарят, който е предписал лекарството, направи консултация и с гинеколога си.
Успех и дано скоро имате повод за радост Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия