Хранителна алергия

  • 761
  • 2
Мили мами, от известно време на сина му излизат пришки, но са бързопреходни. Вчера му се появиха на много места- по ръчички, крачета, тяло и лице. Докато отидем до доктор те взеха,че изчезнаха. Доктора каза, че е някаква хранителна алергия и да внимавам какво му давам. Не е страшно и не се нуждае от диета. Но на етърва ми и двете деца са с алергии към храната, пък алергиите били и наследствени, и сега се чудя да започвам ли диета с моя син? Може би са му дошли в повече млечните продукти същия ден, защото освен мляко-Фризо 3, за закуска имаше попара със сирене и масло, малко кашкавал, за обяд пилешка супа, следобяд грис и се обрина. Доктора каза да не смесвам много продукти от един вид на хранене, например млечни. Вие имате ли сте тези проблеми? Мислех, че след като досега нямахме алергии сме се отървали, но май не съм права. Незнам как да организирам хранителния режим на детето. Кърмен е до 1 година и 8 месеца, не взимаме храна от детска кухня. Всеки ден му готвя, не ходи на детска ясла, ще се гледаме до градината. Но ще съм ви много благодарна, ако ми дадете съвети относно тези алергии или линк откъде да прочета информация какво и как да готвя, по колко да му давам. Благодаря ви предварително Hug
Незнам дали тук е мястото на темата, но ако не е модераторите ще я преместят newsm78
Виж целия пост
# 1
Първо-посети педиатър или алерголог.И намали млечните продукти,яйцата.
Но диетата и евентуалните лекарства са работа на алерголог.Всеки случай е индивидуален.
Казвам го от опит-и двете ми деца бяха и са все още с множество алергии,асматици.И  при двете подхода е индивидуален Peace
Виж целия пост
# 2
Вече бяхме при педиатър, и сега съм ограничила яйца и млечни. Но тук там пак излизат. А в Александровска ни казаха, че трябвало да останем 10 дни, да му правят изследвания за да се установи, но засега няма да тормозя детето, а ще изчакам, наблюдавам и т.н.
Благодаря ти и дано при вас отшумят тези алергии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия