Препоръчайте JP и педиатър в 26 поликлиника в Люлин

  • 9 179
  • 9
Трябва спешно да си избера личен лекар поради смяна на местоживеенето. Бременна съм и живот и здраве ще ми трябва и педиатър. Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Д-р Татяна Панкова   bouquet
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти. А тя каква специалност има? Има ли проблем с направленията?
Виж целия пост
# 3
др.Радмила Арсова е добър детски педиатър и джипи.Много сме доволни от нея.
Виж целия пост
# 4
кажете ми при кой педиатър да запиш три годишния си син който доста често боледува.Препоръчайте ми педиатър в 26 поликлиника в люлин
Виж целия пост
# 5
Здравей!
Синът ми е на 4 месеца и е записан при д-р Румяна Варадинова в 26-та поликлиника в Люлин, тя е педиатър и личен лекар, аз също се преместих при нея, много е внимателна и не само с бебоците, определено има подход чисто по човешки, обяснява  подробно и няма проблем да я питаш за всичко, което те интересува, аз съм  доволна и я препоръчвам, винаги ми е давала направления и пуска изследвания, и най - важното е ,че не си гледа работата през пръсти, за разлика от много други.
Дано да съм била полезна.
Поздрави
Виж целия пост
# 6
и аз съм за Д-р румяна Варадинова,тя ми е личен лекар и на сина ми  и живот и здраве ще поеме и другото ми бебче,много добър специалист,при нея няма възрастни,само млади хора  Wink
Виж целия пост
# 7
Аз,ще препоръчам д-р Офелия Краликова
Виж целия пост
# 8
много ви благодъря за информацията ще се по интересувам дали доктор Варадинова ще ни приеме
Виж целия пост
# 9
Определено препоръчвам д-р Елена Огнянова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия