Zepter или Top Shop???

  • 12 094
  • 19
Някой ползва ли прахосмукачка на ZEPTER? тази дето е с пара,подобна на Стийм-моп на топ шопа.Чудя се коя да си избера......
а за цената на цептер-каква е..???
Виж целия пост
# 1
запис да следя че и аз се колебая  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Дано има мами които да ни посъветват..  newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз имам доста неща на Zepter, прахосмукачка също - с воден филтър и съм много доволно.Този точно уред го нямам - това е парочистачка, но имам приятелка, която си беше купила Стийм-моп на топ шопа и въобще не беше доволна.. Даже я беше яд, че не го е върнала в срока, който е даден за връщане..Казваше, че много вода пуска и после трябва да обира допълнително с парцал.А що се отнася до Zepter - парочистачката точно - незная, но имайте в предвид, че цените са доста високи... прахосмукачката която ползвам в момента от преди 5г. в момента сигурно е около 1000долара...те имат схеми за плащане на вноски, но стоката я получаваш едва, когато си изплатила цялата сума.. поне така беше преди 5г.. продуктите могат да се видят тук:http://www.zepter.com/bg_BG/.Дано съм била полезна Simple Smile
Виж целия пост
# 4
благодаря
Виж целия пост
# 5
Момичета, можете ли да ми кажете ориентировъчна цена на tuttoJEBBO http://www.zepter-homecare.com/bg_BG/?m=801  
Предварително благодаря!

gul4i, аз от време на време ползвам МОП-а на шоп-а   Sunglasses   - перем си дивана с него. Личното ми мнение е, че не си заслужава съвсем парите /освен ако някой не прояви желание да ви го подари/. Изпира ми петната от дивана. Оставя повечко водица по паркета. И при всички положения трябва първо да си почистила дома с прахосмукачка и след това с МОП-а.  Аз затова се интересувам от този уред на Zepter, там ми се видя, че можеш с един уред да си изпрахусмокачиш и да си почистиш с вода. Само се чудя дали ще може да пера и дивана с него. Пък и предства си нямам колко ли струва...
Виж целия пост
# 6
Здравейте и от мен...аз като привърженик на продуктите на Цептер имам един порядъчен брой поръчани нещица...за Туто Джебото (прахо и парочистачка) имам наблюдения от приятелката ми която го ползва и ми го е демонстрирала вкъщи...перфектно нещо е чисти и дезинфекцира матраците от акарите разликата от Рейнбоу е че не мокри и след това да суши а направо с парата действа, както и цената е наполовина...аз засега още я изплащам и за мой късмет (поради големия интерес са се изчерпали количествата от този модел) след това ще получа новата подобрена версия наречена Туто Луксо (новото при нея е компактността и функцията и за освежаване и овлажняване на въздуха)...в момента е  някакъв преходен период през който на цената на Туто Джебото може да се получи Туто луксо (подобрената версия)...

В момента цената им е 1495 евро (по 140 лв за година и половина като първата вноска ми беше 20%)  и се получава бонус една тенджерка 6.7 литра на стойност 260евро (аз получих бонус индукционен котлон)..
новата прахосмукачка ще е 1950 евро

Като цяло прахосмукачката на мен много ми допадна имайки предвид че не харесвам да чистя...тя е по скоро за основно чистене един или два пъти в месеца...след чистенето с нея не остават прашинки във въздуха...чисти перфектно фуги в банята (нещото с което мен ме впечатли)...работи без препарати...вижте филмчето в сайта има показани функциите...върви в комплект с парна ютия която глади дори сгънати в няколко пластта чаршафи без необходимостта да се гладят поотделно


иначе другия вариант само парочистачка Аква джебо е на цената от 549 евро

разсрочването е от 1 до 18 месеца...първоначалната вноска винаги е 20% от стойността ...получава се като се изплати, но за сметка на това не се начислява лихва както повечето лизинги...за обслужването нямам коментар за всичките ми питания по нещата които имам са ми обръщали внимание като че ли съм най- специалния им клиент (за които неща в повечето фирми биха ме отсвирили от раз)
Виж целия пост
# 7
wb, много благодаря за изчерпателната информация   bouquet
Виж целия пост
# 8
Вижте в сайта инфо има достатъчно...другото хубаво нещо е Аквина-та (за пречистване на водата), която е подаръка от мъж ми за нова година...ако има някой интерес мога да дам телефона на една от водещите мениджърки да го демонстрира...за разлика от това което прочетох за Рейнбоу (на които явно политиката им е така настъпателна) при демонстрации тук сам те оставят да вземеш решението без да те притискат или изнудват...политиката на фирмата явно е че най - важен е клиента..

аз засега имам малката пр … 95;ка ...преди време я поръчах много изгодно...тя също в момента може да е подарък към голямата...но тя си е просто прахосмукачка и е повече удобна за всекидневно почистване, отколкото за основно...аз така възнамерявам да ги ползвам двете в комбинация...Туто Джебото много хубаво мие и стъкла и чисти петна от килима, а за матраците (въпреки че бях изчистила предварително) да не ви казвам какъв срам отнесох, мазна и черна вода (от акарите в матрака)...има т.нар. тупалка която почиства в дълбочина и дебели килими, дивани матраци не е необходимо да се перат, след което с парата се убиват всички бактерии и микроби...пере много добре и кожените гарнитури...

за новата прахосмукачка даже ми дадоха презентацията, ако някой има интерес мога да я пратя на мейл

а относно въпроса на темата...мисля че няма база за сравнение между двете просто...по - добре без нищо с парцала само отколкото със Стийм моп то с парите може да се купи нещо друго...виж цената не е малка за цептерските неща, но си заслужава да се имат ...всеки сам преценява възможностите си

и друго което се сетих цените при Цептер са фиксирани, не могат да са по - ниски или по високи в зависимост от града или човека - единствено бонусите са променливи месец за месец (било по - хубав или не толкова скъп бонус)
Виж целия пост
# 9
много ви благодаря момичета  Peace
Виж целия пост
# 10
Zepter Peace
Виж целия пост
# 11
Стийм моп-а е смотан, а Цептер си е Цептер  Peace
Виж целия пост
# 12
Стана ми ясно че zepter  е добро,но момичета и цената е  #2gunfire .За в момента ще се  откажа от Zepter,но пък да ес отказвам ли и от моп-а се чудя   newsm78 .
Виж целия пост
# 13
Няма място за сравнение! Само Цептер! Наистина е скъпичко, но всичко тяхно си заслужава парите, които се избиват. Peace
Виж целия пост
# 14
леле момичета бях на презентация на новата система за почистване Тутолуксо..просто нещо невероятно е...вече филтрите не е необхдим да се сменят след време, а се перат в пералнята...има функция за освежаване на въздуха,овлажняване на въздуха и аромотерапия...много по - маневрена с прозрачни накрайници абе просто нещо невероятно е..ако някой има интерес да види що за чудо е има пристигнали две в БГ за демонстрации и на 18 едната ще е в София на голямо представяне а другата във Враца...цената е 1499 евро още две седмици (до НГ), като има промоция и за закупуване на дъската (стълба за гладене) на цена 1554 евро...за сравнение стълбата дъска е 130 е ако се купи самостоятелно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия