Коледно чудо - МВР намериха изчезналият ми телефон !

  • 1 104
  • 6
Искам да споделя с вас, че се случват и хубави неща, макар и звучащи леко невероятно, на фона на негативния информационен фон около нас. Един горещ августовски ден, шляейки се в жегата из улиците на Варна ми изчезна мобилният телефон, както си беше в чантата, без да усетя нещо, без сблъсък със странни субекти в рамките на 10 мин. го нямаше. Естествено връщах се по маршрута няколко пъти да проверявам и не го намерих, а и беше изключен скоро след това. Отидох подадох жалба в 1-во районно, въпреки че всички ми казваха, че няма смисъл, изгубих около час наистина, ходих после след време за да си повторя показанията и днес, най - неочаквано ми се обадиха и казаха - "елате да си приберете телефона - намерихме го"  Hug.
 Та не дай боже да се случват такива неща, но все пак ако стане, една жалба с IMEI номера до най - близкото районно, никога не е излишна! Искам да благодаря на тези служители на МВР, затова че вършат работата си съвестно. Знам, че всички ние с данъците си, плащаме техните заплати, знам, че много от тях са корумпирани и т.н.. Но също и видях в какви ужасни условия работят тези хора и как сред тях има нормални и интелигентни, отдадени на професията си. Имам чувството, че в затворите битовите условия са по - добри от тези на 1-во районно във Варна, стари, разнебитени мебели от соц-а, ретро, изпочупена и недостатъчна техника, липса дори на принтер, работа с дискетки, развалени и изпотрошени неща навсякъде, архивни папки, жега и някой друг стар вентилатор + хората, всичко това натъпкано в няколко малки барачки ooooh!. В тези условия, наистина се изисква доблест, за да си вършиш работата !
В този и всички други случаи искам да наблегна на това, че типичното нихилистично мислене и призиви от рода на "няма да стане", "не си губи времето с това", " не се надявай" и т.н. нанасят само вреди ! Да правим каквото трябва, да вярваме в положителното развитие на нещата, а да става каквото ще ! Ако усилията, които много хора хабят да убеждават другите, колко няма смисъл и колко е всичко черно и песимистично, бяха влагани в някакви съзидателни действия, определено би имало много по - голяма полза за всички!
И все пак, не се разсейвайте на обществени места и не купувайте съмнителна техника, не се знае от коя блейка са я задигнали и кога ще ви цъфнат "органите на реда" да си я приберат, защото факт е, че ако нямаше черен пазар, нямаше и да се краде  Laughing.
Виж целия пост
# 1
Да случват се и такива неща! На братовчед ми също бяха му откраднали телефона и по същия начин му го намериха чак в Стара Загора, той живее в Смолян.
Виж целия пост
# 2
Да, наистина си е голямо, изключително събитие... Повод за нова тема. Веднъж и органите на реда да си свършат работата съвестно.  Laughing А дали полицайте във Варна са по-съвестни от колегите си в София?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Да, наистина си е голямо, изключително събитие... Повод за нова тема. Веднъж и органите на реда да си свършат работата съвестно.  Laughing А дали полицайте във Варна са по-съвестни от колегите си в София?  Rolling Eyes
Ами не е ли изкючително събитието Joy. Едва ли има разлика по - градове, може пък и за самите варненски полицаи да е Коледно чудо това намиране  Laughing.
Виж целия пост
# 4
Толкова хора знам,които са пускали жалби за изгубен телефон,но за пръв път чувам да се е намерил.
Радвам се за теб и дано успеят да намерят на повече хора телефоните. Wink
Виж целия пост
# 5
И моя го намериха.  Wink
Виж целия пост
# 6
Станахте две.  Peace
И аз за първи път (впрочем за втори) чувам подобен хубав случай. Wink На мен не ми го намериха, явно е много малък и не са го забелязали...  Laughing Wink Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия