моля за съветче

  • 1 341
  • 8
рулцата от раци претърпяват ли някаква термична обработка преди да се сложат в салатка Rolling Eyes
днес си набелязах една салатка,ама никога не съм използвувала рулца от раци
така че моля помагайте baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Нали става въпрос за тези розовите, замразените. Аз съм ги използвала в салата без термична обработка,  но като отделно ястие или придястие могат да се панират или да се приготвят по друг начин. Много са вкусни!
Виж целия пост
# 2
Само се размразяват и нарязват поне аз така правя салата с рулца от раци, печени чупки, царевица, чесън и майонеза newsm10
Виж целия пост
# 3
Суримите ли? Не, няма нужда, ядат се директно. А иначе стават и супер вкусни запържени в масълце, но принципно са си за директна консумация  Peace
Виж целия пост
# 4
Само се размразяват и нарязват поне аз така правя салата с рулца от раци, печени чупки, царевица, чесън и майонеза newsm10
точно тази е салатката Simple Smile
само има и варени яйца,като допълнение към твоите продукти Wink
благодаря ви момичета Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Слагаш ги така, само да се размразят. Аз ги обичам на салата с марулки и херинга.
Виж целия пост
# 6
Без термична обработка ги нарязвам на кубчета, краставица също на кубчета (прясна не кисели), царевица и маруля всичко разбърквам с майонеза и сол на вкус  Peace
Виж целия пост
# 7
Суримите ли? Не, няма нужда, ядат се директно. А иначе стават и супер вкусни запържени в масълце, но принципно са си за директна консумация  Peace

Така действам и аз, за задушените в масълце, като после поливам обилно с лимонов сок. Иначе за салатка си ги режа направо без термична обработка.
Една от любимите ми салати е рулца от раци, царевица и мойонеза.
Виж целия пост
# 8
има една руска салата с ролца от раци, домати, ориз, царевица.. страшно вкусна е  Hug иначе и аз така - направо ги размразявам и режа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия