Да се отказваме ли от оргазма?

  • 1 531
  • 18
Момичета, да ви питам, сега трябва ли да се отказвам от оргазма Embarassed Embarassed Embarassed? Питам, защото четох някъде, че предизвиква контракции.

Това сигурно значи, че сексът е наполовина през бременността.
Още не съм ходила на гинеколог, но пък и да отида, как да му задам тоя въпрос.
Моля ви, посъветвайте ме. Споделете вие как сте практикували. Благодаря ви.

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1
как ще се откажеш от такова нещо, ей Rolling Eyes за пръв път чувам подобно нещо Shocked Ако беше така нямаше да пренося бебка baby_neutral
Така че, скачай смело в  luvbed
Виж целия пост
# 2
За първи път го чувам това ShockedА как ще стане номера с отказването?
Виж целия пост
# 3
Не сме се ограничавали,като се има в предвид ,че при повечето мами желанието е по-голямо.Само че всеки ще ти каже,че е най-добре след преглед при лекаря е хубаво да чуеш и неговото мнение.
Виж целия пост
# 4
смело с оргазмите! не се притеснявай за нищо, освен разбира се, ако не трябва да се въздържаш от секс по мед. причини.
на мен лично ми се отразяваха доста добре  newsm44
Виж целия пост
# 5
И аз го чух скоро...та се притесних..И се чудя дали не трябва да намаля удоволствието в скоро време..
Виж целия пост
# 6
Вярно е, че предизвиква контракции, но ако нямаш проблемна бременност или чувствителна матка, не виждам къде  проблема.
А как ще се откажеш? Grinning Чувала съм за жени, които само при мисълта за нещо и хоп! айдееее
Спокойно Wink Кажи на лекаря тикакво те смущава и той ще каже има ли място за притеснение
Виж целия пост
# 7
Но всичко си зависи и от мярката..
Вие по колко пъти на седмица го практикувате:))???
Виж целия пост
# 8
Ако не дай Боже, получиш кървене, болки подобни на менструалните, стягане или втвърдяване спри секса незабавно и потърси веднага конкултация с гинеколога си.
Дотогава се радвай на благата на живота, разбира се, без екстремни упражнения, по-добре бавничко, чувствено, разумно и ...продължително Sunglasses

Можеш да си направеш нещо като тест за чувствителна матка като стимулираш- ти или партньора ти, зърната на гърдите, ако - корема веднага се стегне и втръди, имай предвид, че може би си с чувствителна матка!

Особенно внимателна бъди пърмите три месеца и началото на шестия месец - той също е рисков, защото е периода на най-бързо разтягане на матката.

Леките и спорадични контракции не са опасни, казват, че може би дори са приятни за бебето, тъй като промяната в налягането на водата е като погалване за него Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Няма значение колко пъти седмично ще го правите.
Първо все пак трябва да те види доктор, за да си сигурна
че нямаш проблеми. След това... давайте смело.
Ние изобщо не сме се ограничавали - и по 10 пъти седмично
сме го правили Blush
Така че ако имаш желание, не се въздържай,
Виж целия пост
# 10
аха;)))супер-успокои ме;)
Аз си мислех 4е 3 пъти в седмицата е много:))
мерси:)
Виж целия пост
# 11
Ако бременноста ти е нормална и ти имаш желание за секс,нямаш причини заради ,които да се лишаваш от това удоволствие.Аз правих секс до последно(имах голямо желание)и не ми пречеше ,не получавах контакции и т.н.Всичко си е индивидуално!!!!!УСПЕХ.
Виж целия пост
# 12
Момичета, да ви питам, сега трябва ли да се отказвам от оргазма Embarassed Embarassed Embarassed?

Не трябва  Wink
Виж целия пост
# 13
Преди  месец и аз пуснах подобна тема във форума SunglassesПърво попитай наблюдаващия лекар.На мен ми каза,че е препоръчително да се въздържаме до третия месец ,а после можело.То и без това до третия много ми се гадеше,та  не ми беше до секс,но да видиш сега... luvbed
Виж целия пост
# 14
Аз имах контракции от 4-тия месец и въпреки всичко си правехме секс! Само трябва да се внимава! Ако усетиш, че нещо не е наред ще спрете! Трябва да знаеш, че майките, които са щасливи през бременността предават щастието и на бебчо (чрез хормони разбира се  Wink )! Айде тази вечер от врата за краката и  luvbed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия