За "Adidas" в МЕТРО?

  • 32 669
  • 79
Искам да питам, какво мислите за дрехите с марка Адидас в МЕТРО магазините?
Дали са оригинални?
Купувал ли си е някой от там, дали са с добро качество?
Предварително Ви благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Не съм си купувала оттам, защото  съм привърженик на "Адидас" , а това там хи не ми прилича на такова ...
Виж целия пост
# 2
Мъжа ми си взе от там маратонки, но Рийбок, носи ги вече цяла година и не са мръднали, а той почти не ги сваля  Peace
Виж целия пост
# 3
какво му е на Адидаса в Метро- освен че в повечето случай е по-евтин от колкото в магазина на Адидас, понякога моделите са малко поостарели - всичко друго му е наред.
Не по-малко оригинален е от Адидаса по другите магазини. Peace
Виж целия пост
# 4
какво му е на Адидаса в Метро- освен че в повечето случай е по-евтин от колкото в магазина на Адидас, понякога моделите са малко поостарели - всичко друго му е наред.
Не по-малко оригинален е от Адидаса по другите магазини. Peace

И с малко по - пластмасова подметка.
 
Виж целия пост
# 5
Цитат
И с малко по - пластмасова подметка. 

За кое точно иде реч? Имам наблюдение доста отдавна в/у стоките там, не искам да навлизам в спорове излишни.
Виж целия пост
# 6
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green
  Peace
Виж целия пост
# 8
Да, моделите в Метро са стари, но са истински Naughty

Познавам двама човека , вносители на различни добри марки, които отговаряха за доставките в Метро. Цените са ниски, защото Метро извива ръцете на фирмите, които продават там, но това не променя факта, че са истински Peace

А измислици - премислици всеки може да пише Mr. Green

Именно за това говорех и аз.
А това с ниските цени - е така, но няма да навлизам в детайли.
Виж целия пост
# 9
Е, друго си е да отидеш в магазина на Адидас и да дадеш 300 - 400 лв. за маратонки, правени в същия завод, в който с аправени и тези в метро.
Не съм сигурна колко оригинални са тези в Метро, но също така не съм сигурна колко оригинални са и тези  в "магазина на Адидас".
Виж целия пост
# 10

Не съм сигурна колко оригинални са тези в Метро, но също така не съм сигурна колко оригинални са и тези  в "магазина на Адидас".

май наистина е така. аз си поръчах маратонки адидас от ларедута - доста различни изглеждат като направа от тези дето ги продават във фирмения магазин. много по-изпипани са, ония ще кажеш че аз съм им лепила подметките Whistling
Виж целия пост
# 11
От много време не съм срещала качествени стоки на Найк, Адидас или Рийбок в БГ както имаше преди.

Адидас в Метро са толкова оригинални, колкото и тези в магазина.  Peace
Виж целия пост
# 12
Не съм искла да споря или да засягам някой, просто изказах мнението Си  Peace По- голямата част от дрехите ми са с тази марка , като държа да отбележа , че рядко пазарувам от България именно заради цените тук  Peace Друг момент е , че управителката на магазина на Адидас ми е съседка и от нея също съм чувала разни неща (не конкретно за метро).
Извинявайте, ако съм обидила някой или съм поставила под съмнение преценката Ви , всеки сам решава  Hug
Виж целия пост
# 13
Мъжът ми си купи маратонки и анцунг Адидас от метро.
Мога да кажа само,че той не пазарува току-така.
Много е доволен от покупките си.
Виж целия пост
# 14
Аз вчера си купих ботушите от Метро, до сега съм купувала много неща от фирмения им магазин, нямам никакви оплаквания, от Метро за първи път купувам тази марка.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия