Дайте препоръки за фирма за почистване в София

  • 907
  • 7
Искам да извикам някоя фирма ,но те са толкова много.. newsm78Та ,ако някоя мама ми помогне ,много ще се радвам.
Ако има такава тема,извинявам се ,но не намерих..
Виж целия пост
# 1
и двете фирми на Василка са супер
Виж целия пост
# 2
"Василка" Peace
Виж целия пост
# 3
А ползвали ли сте техен човек за регулярно поддържане на чистотата в дома?
Виж целия пост
# 4
Фирма Мибил. Много коректнии и любезни. Телефон 0886399788 - Ползвам я и за седмично почистване на абонамент
Виж целия пост
# 5
http://www.chisto.bg/

Нямат нищо общо с цитираните по горе, идвали са два пъти за машинно почистване, аз съм доволна. Препоръчаха ми ги познати, които са ги ползвали за първоначално почистване преди да се нанесат в ново жилище.
Виж целия пост
# 6
http://www.chisto.bg/

Нямат нищо общо с цитираните по горе, идвали са два пъти за машинно почистване, аз съм доволна. Препоръчаха ми ги познати, които са ги ползвали за първоначално почистване преди да се нанесат в ново жилище.

Аз пък не съм доволна от тях. Sad Викнах ги за почистване след  довършителни работи на нов апартамент. Реагираха бързо и ме взеха за след 3 дни и аз, естествено, много се зарадвах. Супервайзорът дойде със закъснение от около 45 минути за огледа като се оправда със задръстване. Аз бях съобразила че има задръстване и бях навреме. Close Както и да. Направи оглед и определи цена. Устройваше ме, така че се разбрахме за другата сутрин. Дойдоха на време сутринта. Оставих ги да работят. Когато се върнахме в 13 часа се оказа, че машините ги няма и има само три чистачки който бяха с парцали, дори прахосмукачка не носеха. Връщах ги няколко пъти  за няколко неща, които не бяха изчистили, но като видях че няма да излязат без машина се отказах. Бяха си калкулирали цена като за машинно почистване. Когато попитах защо след като чистят с парцали ги таксуват като за машина, те ми отговориха че вместо 1 час машинно, 3 жени 4 часа били търкали. Shocked Както и да, изпратих ги и си платих. Но повече няма да ги потърся. Не бяха коректни с мен.
Месец два по-късно се обадиха от фирмата, за да ме питат дали съм доволна. Обясних им и това, което току що написах. Те просто загубиха едни клиент.
Виж целия пост
# 7
Чистача, препоръчвам ги горещо малка фирам но много добри, лично собственичката ги надзирава и нямат грешла давам телефон на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия