15 платен отпуск за бащите???

  • 3 532
  • 54
Здравейте, мамета, разбрах, че са гласували татковците да могат да ползват 15-дневен отпуск при раждане на дете. Знаете ли при какви условия може да се ползва, да ли е независим от майчинството, дали са 15 календарни или работни дни? Въобще питам за повече подробности. Мерси за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Няма нищо общо 15 дни с майчинството и мисля ,че са 15 работни.
Виж целия пост
# 2
Аз също разбрах, че са работни!!
Значи някъде около 3 седмици се връзват!
Виж целия пост
# 3
Обикновено става дума за работни, няма логика да са календарни. Няма връзка с майчинството.
Виж целия пост
# 4
Не се отразява на майчинството на жената,просто бащата може да ползва 15 работни дни платен отпуск при раждане на дете.

Ето интересна статия на Бу по въпроса-http://missby.wordpress.com/2008/05/26/fathers-new-baby/
Виж целия пост
# 5
звучи добре  Thinking
Виж целия пост
# 6
Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.
Виж целия пост
# 7
Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.
ако мине номера,редовно се случва  Grinning
Виж целия пост
# 8
Няма нищо общо 15 дни с майчинството и мисля ,че са 15 работни.
  И аз така мисля .
Виж целия пост
# 9
Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.
Защото така им отърва.

А иначе наистина става въпрос за 15 работни дни, което принципно е много хубаво, стига работадателите на мъжете ни да не им правят проблеми, ако си я вземат.
Виж целия пост
# 10
Сигурно когато обнародват промените в КТ ще стане ясно и на нас, и на личния състав в местоработата на съпруга на авторката.  Peace
Виж целия пост
# 11
От 2009г. ще е в сила промяната в закона.
Виж целия пост
# 12
Ще влезе в сила от 2009г
Виж целия пост
# 13
Тия 15 дена нямат нищо общо с полагаемата му годишна отпуска. Това е съвсем друго. И наиситина се правят на луди понеже трябва да плащат тази отпуска.  #Cussing out Ама закона си е закон!
Виж целия пост
# 14
Момичета, много ви благодаря, супер сте.  къде да го прочетем, защото вчера мъжа ми е питам в работата и са му казали, че няма такова нещо, ако искал можел да си вземе отпуска, но само като част от годишния.  Те явно още не са разбрали.

Ей някои работодатели срама нямат #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да вземат да прочетат Държавен вестник и да си осъвременят знанията  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много ме дразнят такива шмекери #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия