Тест за Варицела?

  • 3 149
  • 8
Има ли някакъв начин да разбера дали съм боледувала от Варицела? Доколкото знам има някакъв тест. Как и къде се прави той? Моля, ако знаете дели и къде мога да си направя такъв тест, да ме насочите! Дъщеря ми изкара Варицела, а имаме планове за празниците, които ще се провалят, ако се разболея и аз. Много бих искала да знам дали да ги отменя, защото ми е много важно. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Има начин - прави се серологичен тест.
Предполагам се прави във всички лаборатории.
Тук правят - http://www.cibalab.com/info.php
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Цибалаб ми е близо. А има ли някой представа колко се плаща горе-долу за такъв тест?
Виж целия пост
# 3
Благодаря! Цибалаб ми е близо. А има ли някой представа колко се плаща горе-долу за такъв тест?
Не знам в София каква е цената, но предпологам е приблизително същата, в Пловдив платих 30 лв.
Виж целия пост
# 4
Катрин, откъде вземат кръв и след колко време е готов резултатът?
Виж целия пост
# 5
Кръв се взима от вената, за резултата не помня точно, но най-късно на следващия ден е готов.
Виж целия пост
# 6
Тест за антитела от Варицела в София се прави само в Института по Вирусология на бул. Столетов, срещу соф. затвор  Peace
Струва около 27-30 лева.
Виж целия пост
# 7
Тест за антитела от Варицела в София се прави само в Института по Вирусология на бул. Столетов, срещу соф. затвор  Peace
Струва около 27-30 лева.

На мен точно там юни месец ми взеха 42 лв., но може и да се променили цените от тогава.
Виж целия пост
# 8
42 лева е цената за два теста- антитела и проверка дали към момента си вече болен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия