Защо хапе?

  • 1 238
  • 14
Синът ми е на 4 месеца и половина и от няколко дена ми прави страшен номер. Докато го кърмя той силно стиска зърното на гърдата ми с венците си и ме хапе 2-3 пъти. А като изкривя физиономи от болка, ми се смее и продължава същия номер. Случвало ли ви се е подобно нещо?
Виж целия пост
# 1
Да не му никнат вече зъбките? Малко е раничко,но при някои деца се случва...
Виж целия пост
# 2
Цитат на: atchy13
Да не му никнат вече зъбките? Малко е раничко,но при някои деца се случва...


Ммм, не знам. Непрекъснато си пъха разни неща в устата, но и аз си мисля, че още е мъничък. Пък и не се лигави много-много.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: vilito
Цитат на: atchy13
Да не му никнат вече зъбките? Малко е раничко,но при някои деца се случва...


Ммм, не знам. Непрекъснато си пъха разни неща в устата, но и аз си мисля, че още е мъничък. Пък и не се лигави много-много.



Не е мъничък за зъбки Grinning . Моят правеше същите номера, но не мисля че зъбите бяха причина - просто ново умение научават.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: mam4e
Цитат на: vilito
Цитат на: atchy13
Да не му никнат вече зъбките? Малко е раничко,но при някои деца се случва...


Ммм, не знам. Непрекъснато си пъха разни неща в устата, но и аз си мисля, че още е мъничък. Пък и не се лигави много-много.



Не е мъничък за зъбки Grinning . Моят правеше същите номера, но не мисля че зъбите бяха причина - просто ново умение научават.



 Laughing Браво на него! Ама мен ме боли!
Виж целия пост
# 5
Цитат на: vilito


 Laughing Браво на него! Ама мен ме боли!


 Laughing Aко можеха и да разбират колко е болезнено за мама Wink  - като го усетиш веднага сложи пръст между венците или под нослето и го избутай нагоре, за да отвори уста.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: vilito
Синът ми е на 4 месеца и половина и от няколко дена ми прави страшен номер. Докато го кърмя той силно стиска зърното на гърдата ми с венците си и ме хапе 2-3 пъти. А като изкривя физиономи от болка, ми се смее и продължава същия номер. Случвало ли ви се е подобно нещо?


Na moja poznata neiniat sin i praweshe ogromni sinini. I toi hapeshe, no zashto go prawi ne moga da kaja . A i kato gledam tova se e okazva, che e neshto normalno sa malkite bebozi. A puk moje i naistina da e oz zubkite Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Цитат на: vilito
Синът ми е на 4 месеца и половина и от няколко дена ми прави страшен номер. Докато го кърмя той силно стиска зърното на гърдата ми с венците си и ме хапе 2-3 пъти. А като изкривя физиономи от болка, ми се смее и продължава същия номер. Случвало ли ви се е подобно нещо?


А мъничък! Изобщо не е малък  Simple Smile  На Борис първия зъб изби на 4 месеца и 20 дни  Wink
Много е вероятно да са зъбки.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: vilito


Ммм, не знам. Непрекъснато си пъха разни неща в устата, но и аз си мисля, че още е мъничък. Пък и не се лигави много-много.

ne mu e rano za zabkite!pri vsi4ki e razli4no!tova 4e ne se ligavi ne e koi znae kolko pokazatelno,prosto si galta slunkite!
sa6to taka tova 4e go ma4at zabite ne zna4i 4e 6te poniknat skoro!
i posledno moqta 6terka sa6to go pravi nomera s hapaneto i kato i kaja ne zapo4va da si krivi usti4kata obijda se i vzima da mranka!palni sa s hitrosti! Grinning
Виж целия пост
# 9
Цитат на: vilito
Синът ми е на 4 месеца и половина и от няколко дена ми прави страшен номер. Докато го кърмя той силно стиска зърното на гърдата ми с венците си и ме хапе 2-3 пъти. А като изкривя физиономи от болка, ми се смее и продължава същия номер. Случвало ли ви се е подобно нещо?


На него да не му се играе  Confused:

 Grinning  Wink
Виж целия пост
# 10
Moia prave6e tova o6te ot parvite dni mnogo boli naistina vinagi sam plakala niama da minavam v podrobnosti za6toto ve4e sam gi spomenavala v drugi forumi. Specialno pri men oba4e mislia 4e stava6e taka za6toto moite zarna sa vpiti ne sa dobre izpaknali i toi moje bi ne e mogal da gi zasmukva dobre. A za zabkite naistina ne e rano na moia bebok parvite 2 mu izbiha na 4 mes.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Pep
Moia prave6e tova o6te ot parvite dni mnogo boli naistina vinagi sam plakala niama da minavam v podrobnosti za6toto ve4e sam gi spomenavala v drugi forumi. Specialno pri men oba4e mislia 4e stava6e taka za6toto moite zarna sa vpiti ne sa dobre izpaknali i toi moje bi ne e mogal da gi zasmukva dobre. A za zabkite naistina ne e rano na moia bebok parvite 2 mu izbiha na 4 mes.


Влизам ти в положение. А за зъбките проверих - венецът му е малко надут, но нищо не напипвам. Какви други белези за растящи зъбки ще ми кажете? Нещо не ходим нормално и по голяма нужда (разстроени сме), аз го отдавах на това, че направихме реакция от плодовите пюрета. Обаче от пет дена никакви пюрета и сокчета не съм му давала...
Виж целия пост
# 12
Vili
pri niakoi beb4eta se poiaviava zapek pri drugi razstroistvo, moje da ti diga temperatura-slabo, i nai ve4e da se krivi.
Na moia bebok mu izbiha parvo dolnite predni dva- izob6to ne usetihme oba4e prosto edin den si igraehmi i toi me uhapa togava vidiah 4e sa probili. No imahme problemi s gornite predni dva zaba biaha mnogo naduti i 4erveni digna mi tempperatura i mnogo se zapi4a6e. Sega mu niknat katni no niamme problemi.
Ob6to vzeto tova sa moite nabliudenia
Виж целия пост
# 13
Нормално е. Дъщеря ми се приплюнчи към 3-4 месеца и в първия ден на 5 месец имаше зъб.
Значи, щом те захапе, казваш твърдо, но не рязко, за да не го стреснеш, "Не, не хапи мама. Мама я боли". И с малкия пръст мъ нарушаваш вакуума, за да пусне гърдата. Така за ден-два ще се научи да не те хапе, защото иначе няма цица. Също му давай преди или след кърмене изстуден ринг за дъвчене, за да си облекчи венците.
Виж целия пост
# 14
Може и наистина да са зъбки. На момченцето на една приятелка му поникнаха първите две зъбчета, когато беше на 3 месеца и половина. И на мен ми изглежда невероятно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия