Мога ли да редувам АМ?

  • 5 494
  • 49
Мога ли да редувам 2 вида адаптирани млека, защото и двете ми харесват? Имам предвид - сутрин с Lactana Bio 3, a вечер - Аptamil 3? И без друго доставката на първото не е много редовна за Русе, та може наистина да ми се наложи да ги заменям, но дали може всеки ден сутрин и вечер различно да пие?
Виж целия пост
# 1
Ако и двете се харесват и понасят, не виждам защо не.
Виж целия пост
# 2
И с двете ми деца съм редувала АМ, в различните млека има различни витамини и добавки, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 3
Ако и двете се харесват и понасят, не виждам защо не.
Peace
Виж целия пост
# 4
Аз знам, че не е добре да се сменя марката АМ. Не бих ползвала различни АМ едновременно, както и не бих сменила една марка АМ с друга, ако детето приема добре първата.
Виж целия пост
# 5
а защо искаш да ги редуваш?
Виж целия пост
# 6
Говорила съм с педиатри,специалисти по хранене,и те ме съветваха да не смесвам две марки млека.
Виж целия пост
# 7
Аз знам, че не е добре да се сменя марката АМ. Не бих ползвала различни АМ едновременно, както и не бих сменила една марка АМ с друга, ако детето приема добре първата.
Подкрепям напълно...  Peace
Въпросът не е на теб дали ти харесват, а кое е най - добре за бебето...
Попитай педиатърът си, но съм сигурна, че и той ще ти каже същото...
Виж целия пост
# 8
И аз съм чувала,че не е хубаво да се смесват.

По-добре се спри само на една марка.
Виж целия пост
# 9
Знам че само ако не иска едното,тогава започваш с друго,не и двете Thinking
Виж целия пост
# 10
не бих редувала 2 млека  Naughty
Виж целия пост
# 11
Аз знам, че не е добре да се сменя марката АМ. Не бих ползвала различни АМ едновременно, както и не бих сменила една марка АМ с друга, ако детето приема добре първата.
Подкрепям напълно...  Peace
Въпросът не е на теб дали ти харесват, а кое е най - добре за бебето...
Попитай педиатърът си, но съм сигурна, че и той ще ти каже същото...


Напълно съм съгласна с казаното от reme и Джуличка.
Виж целия пост
# 12
Аз знам,че не е хубаво да се смесват Peace
Виж целия пост
# 13
Не е хубаво да се редуват
Виж целия пост
# 14
В началото бях в период на лутане, докато намеря подходящото - ту се запичаше, ту акото му ставаше зелено от някоя марка, и накрая харесах едно, което се приемаше добре от бебето и давах само него до 6 месеца, когато сам отказа адаптираното мляко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия