вероятност- цветна бременност?

  • 988
  • 4
  Cry Ох реших да поискам съвет от вас.....значи обичайно цикълът ми е 3-4 дни, но този месец е много оскъден и кръвта е по-различно- по-тъмна (прочетох че про цв. брем. тя е по-светла) имам и болки, но по-малко от обикновено.
Знам че трябва да ме види лекар, но е невъзможно точно сега  Shocked а вече се психясвам. така че моля за съвет
още утре ще правя тест, но сега е невъзможно.
а и да кажа че е нямало гафове за които да се притеснявам, но съм качила 1-2 кг  Close ох вече нз
Виж целия пост
# 1
Не мога да разбера какво те притеснява? Ако се притесняваш от евентуална бременност, те моля да не пишеш вече тук. Не само, че не е мястото, но и времето не е подходящо!  Naughty
Виж целия пост
# 2
Нямам думи #2gunfire
Виж целия пост
# 3
Абе какви са тия хора,не мога да разбера.Ако не се лъжа сме във "Проблемно забременяване и рискова бременност",т.е тук сме главно хора,които искат деца,но по една или друга причина имат проблеми и затруднения с възпроизводството!!!Ателина,не мисля ,че тук ще получиш съвет за "проблема" си.Искам само да ти дам съвет за "гафовете",както си се изразила.Цената на презервативите започва от 0,20лв,а на противозачатъчните-от 6-7 лв.Ако все още не желаеш деца,не рискувай,защото тези рискове понякога струват мноооого скъпо!
Виж целия пост
# 4
Не психясвай, а си направи тест Щом не можеШ да отидеШ на лекар. Но се съмнявам да си бременна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия