Внимание...Важно! Моля прочетете!

  • 517
  • 3
В раздела  "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване" в темата " Хигиена на пениса" Доц. Д-р Бранков в качеството си на главен републикански консултант поема инициатива да се създаде нов национален консенсус по въпроса за детските "фимози". Всички ненужни и вредни действия, които десетилетия наред се практикуваха в БГ, са на път да бъдат отхвърлени и забранени. Всички бащи на момчета моля прочетете! Нещата са много важни!

Д-р Бърди
Виж целия пост
# 1
И защо само бащите, нека майките да го прочетат, най-вече те се нагърбват с тези ненужни, неприятни, продължителни, опасни манипулации. Това че лекаря от Пирогов смята да прави симпозиум и да се мъчи да промени схващанията на педиатрите е похвално, дано да излезе нещо от това. Do not touch до 4-5 година, ако до 10-тата не се е отворило малко кортикостероиден крем, намеса в много крайни случаи, като не е нужно да е касапска, има си обезболяващи в 21 век, не е чак толкова сложно и революционно Wink.  "Много е травмиращо  Rolling Eyes", много по-травмиращо е според мен да запомни как майка му му дърпа пишката години наред и в резултат да се наложи и с няколко хирурга да се запознаят.  дано поне педиарите го разберат.
Виж целия пост
# 2
Следя темата с интерес и наистина се надявам да се направи нещо по въпроса и тук. Надявам се д-р Бранков да не остане сама птичка Praynig
Виж целия пост
# 3
много по-травмиращо е според мен да запомни как майка му му дърпа пишката години наред и в резултат да се наложи и с няколко хирурга да се запознаят.

Какви години бе ShockedЛеко - полеко за една година без болка и страдание стават работите...Не че съм против "непипането", ама айде сега да не преувеличаваме нещата Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия