За възглавницата???

  • 1 705
  • 30
Здравейте,кога мога да слагам бебчо да спи на възглавничка. Когато се роди му слагах,но ми казаха че не е хубаво и я махнах и до сега си спим без нея. Ако някой знае да сподели.Предварително благодаря на всички .
Виж целия пост
# 1
Аз знам че до 2 годинки не се слага възглавница  Peace
Виж целия пост
# 2
Възгавницата след годинка.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми започна да спи на възглавница на 3 годишна възраст.
Виж целия пост
# 4
Аз започнах от 1м да слагам възглавничка на малката
Виж целия пост
# 5
Слагах му една съвсем символична като бебе , супер ниска, колкото да не е съвсем на равно, сама си я ших, защото тези които продаваха бяха доста високи. Но той като започна да се обръща почти до 3 години е спал все едно без възглавница , защото сам си я махаше. Сега на 5 год. вече спи на голяма, но от по ниските все пак.
Виж целия пост
# 6
След годинката сложих на сина ми малка бебешка възглавничка. На три годинки беше, като я смених с голяма. Малката също не спи на възглавничка, слагам само калъфка.
Виж целия пост
# 7
Аз знам че до годината не се слага възглавница да се избегне риска от задушаване. Мисля че това беше  newsm78 Но знам със сигурност че не се слага.
Виж целия пост
# 8
Аз мислех до две годинки да не му слагам,но свеки ме изпревари.

Обиколката на главата при бебетата е по-голяма от обиколката на гърдите и нямат тази извивка на гръбначния стълб като при възрастните и поставянето на такава би затруднила дишането им.
Виж целия пост
# 9
След годинка...най-рано.
Виж целия пост
# 10
От първият ден в нас и двете спяха на възглавница
Виж целия пост
# 11
Децата ми винаги са спяли на възглавници.
Виж целия пост
# 12
Все още не спи на възглавница. Проявява интерес, в началото към нашите, сега си има и много тъничка нейна, слагам й я, но след като заспи сама я избутва, и винаги я махам.
Виж целия пост
# 13
От самото начало синът ми спи на много тънка възглавница.
Виж целия пост
# 14
И дъщеря ми спи от както сме и в къщи на възглавничка,много тънка  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия