Детска масичка с две пейки?

  • 1 233
  • 8
Предварително се извинявам, ако има такава тема, но аз не успях да намеря.  Embarassed

Моля ви, ако някой знае откъде мога да купя от тези масички, които имат към тях свързани пейки от двете страни. Намирам само на Чико, но те са 240 лв - струва ми се ужасно много. Дали има нещо на по-ниски цени?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Виждах подобна в Хиполенд, да беше 170лв.  newsm78, но да не те подведа. С една пейка също бях гледала- към 70лв. Успех в търсенето!
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Аз чух за някакви по 70-80 лв, но явно не е сигурна работата. newsm78
Виж целия пост
# 3
Деска, в Хиполенд имаше със сигурност, но не обърнах внимание на цената!
Виж целия пост
# 4
Днес  в Практикер имаше масичка, но с две столчета, масата беше хубава, горния плот се отваря и отдолу има доста място за моливи, боички и т.н., в ъглите имаше нещо като чашки , столчетата обаче бяха без облегалки.Цена 80-90лв.
Виж целия пост
# 5
Преди 4-5 месеца ни подариха такава от Хиполенд, струваше 70-80 лева...От двете страни е с пейки, но няма облегалки за гръбчетата и отгоре плота не е равен, а е леко извит и не е особено удобен за рисуване и редене на пъзел например
Виж целия пост
# 6
в джъмбо-59,99лв.
Виж целия пост
# 7
Момичета, благодаря.  Hug Насочваме се към Джъмбо значи.  smile3508

golden fall , благодаря за съвета. Обезателно ще гледаме за този проблем.  newsm12
Виж целия пост
# 8
тази в джъмбо е с равен плот  Peace
в/у нея има етикет "маса за пикник" Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия