Къде Дядо Коледа дава подаръци?

  • 2 268
  • 26
Здавейте,
Знаете ли някакви детски центрове или други места, където мога да заведа детето си и Дядо Коледа да му даде подарък, който аз съм занесла предварително? Моето слънчице е на 2 годинки. Много благодаря Simple Smile и весели празници на всички.
Виж целия пост
# 1
Във Варна по това време на годината в кукления театър има представление, което завършва с раздаване на подаръци, предварително занесени от родителите. Може би и в София....
Виж целия пост
# 2
До нас е клуб Мечо Пух и тук се организират такива мероприятия с Дядо Коледа- то е в Люлин 5.
Виж целия пост
# 3
мисля че и в клуб фъни на плиска също има
Виж целия пост
# 4
В безплатното издание "Инфогайд за родители" са описани всички места, дни и часове (за София), в които ще има празници, маскаради, конкурси, театрални представления и т.н. Опитай се да си го намериш, защото едва ли някой ще се наеме да ти го преписва цялото. Има и няколко предложения за Дядо Коледа у дома, но предполагам че е доста скъпо, пък и с повече деца веселбата е по-пълна.
Виж целия пост
# 5
Във Варна по това време на годината в кукления театър има представление, което завършва с раздаване на подаръци, предварително занесени от родителите. Може би и в София....

И в Пловдив е така.
Виж целия пост
# 6
А някой да знае къде другаде раздават подараци/за Варна/-в МОЛ-а?Или в някой друг детски кът? Hug
Виж целия пост
# 7
Питах в Мечо Пух, имат на 20 , само дето не съм сигурна дали беше в 15,30 или в 17,30,( номисля, че е второто) и на 21 сутринта от 10,30. За час и половина, със Снежанка и Дядо Коледа и подарък от тях, почерпка за децата и родителите струва 25лв. , за брат исестра, братя и сестри е по 20лв.
Ние мислим да ходим на 20.
Виж целия пост
# 8
И в Любопитко (Хиподрума) ще има няколко дни Дядо Коледа, работилница за подаръци, със Снежанка, джуджета и голяма веселба. На мен ми е скъпичко - 30 лева, за двамата ще стане 50, но отделно са подаръците. Какъв е този инфогайд? къде да го намеря? Търся нещо от типа на детските коледни дискотеки в НДК и на Шипка 6 от нашето детство.
Виж целия пост
# 9
И в Любопитко (Хиподрума) ще има няколко дни Дядо Коледа, работилница за подаръци, със Снежанка, джуджета и голяма веселба. На мен ми е скъпичко - 30 лева, за двамата ще стане 50, но отделно са подаръците. Какъв е този инфогайд? къде да го намеря? Търся нещо от типа на детските коледни дискотеки в НДК и на Шипка 6 от нашето детство.
"Инфогайд" има в детските клубчета - разпространява се безплатно, имат и страница в нета, но там не видях информация за коледни партита/www.deteto.info е сайта/ Wink
Виж целия пост
# 10
Във Варна по това време на годината в кукления театър има представление, което завършва с раздаване на подаръци, предварително занесени от родителите. Може би и в София....
А знаеш ли някакви подробностикато-дата,час и други условия.Много бих искала да заведа малкиа???
Виж целия пост
# 11
Разбрах.че  във Варна дядо Коледа ще раздава подаръци в Таралеж/Елитис/ на 23.12 от 18 часа. Laughing
Виж целия пост
# 12
И в Любопитко (Хиподрума) ще има няколко дни Дядо Коледа, работилница за подаръци, със Снежанка, джуджета и голяма веселба. На мен ми е скъпичко - 30 лева, за двамата ще стане 50, но отделно са подаръците. Какъв е този инфогайд? къде да го намеря? Търся нещо от типа на детските коледни дискотеки в НДК и на Шипка 6 от нашето детство.

Къде е това Любопитко?
Виж целия пост
# 13
Разбрах.че  във Варна дядо Коледа ще раздава подаръци в Таралеж/Елитис/ на 23.12 от 18 часа. Laughing
супер,а някакво предварително записване нещо трябва ли?
Виж целия пост
# 14
и аз се записвам да следя темата...за Сф, ако някой напише къде ще има такива празненства. Понеже аз съм на работа и няма как да проверя по детските клубове...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия