Дайте идея за нещо вкусно от бутер тесто.

  • 3 733
  • 20
Тази вечер ми се приядоха много банички от бутертесто,но ми се иска да са малко по нестандартни Grinning
Имам пушен свински врат,гъби и кашкавал.
Даите идея как да ги приготвя. cook
Виж целия пост
# 1
Аз на скоро бях правила руло от кайма със зеленчуци в бутер, беше много вкусно, но в твоя вариант с тези продукти, бих нарязала всичко, сотирала в малко мазнина, към тях на кубчета кашкавал и пак на руло в лист бутер тесто.Мисля, че ще стане хубаво.Преди да сложиш плънката в тестото поръси добре с брашно, за да поеме мазнината и да предпази от сглетавяванена вътрешната част Wink
Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Тази вечер ми се приядоха много банички от бутертесто,но ми се иска да са малко по нестандартни Grinning
Имам пушен свински врат,гъби и кашкавал.
Даите идея как да ги приготвя. cook


ТУК има идеи.

ТУК също.
Виж целия пост
# 3
Кеми  благодаря ти Hug
Това за брашното не го знаеш...
А на руло никога до сега не съм обработвала бутертестото,но ще пробвам ,дано да се справя Whistling
 
labrex благодаря отивам да чета.
Виж целия пост
# 4
Нищо сложно, ще се справиш, бързо и лесно става, а и вкусно Hug
Тук можеш да видиш как изглежда с кайма Wink
Виж целия пост
# 5
Станах много хубава баница eatМъжо като я видя  smile3508 очичките му светнаха.
Та смесих гъбите и пушеното свински с малко мазнина да се задушат както каза Кеми  ,сложих и  пикантина.В тава наредих един лист тесто поръсих го с брашно ,после плънката върху нея настъргах кашкавал и сложих другия лист тесто.Наи отготе намазах с жълтък и настъргах кашкавал.
Хареса ми ,ще повторя рецептата Grinning
Виж целия пост
# 6
Нищо сложно, ще се справиш, бързо и лесно става, а и вкусно Hug
Тук можеш да видиш как изглежда с кайма Wink


Това с бутер тесто ли е? Разточвано ли е предварително, толкова е тъничко  newsm78
Виж целия пост
# 7
Нищо сложно, ще се справиш, бързо и лесно става, а и вкусно Hug
Тук можеш да видиш как изглежда с кайма Wink


Това с бутер тесто ли е? Разточвано ли е предварително, толкова е тъничко  newsm78

С бутер тесто е и не е разточвано, просто е намазано с жълтък, това е Peace
Виж целия пост
# 8
Нищо сложно, ще се справиш, бързо и лесно става, а и вкусно Hug
Тук можеш да видиш как изглежда с кайма Wink

Еси,сменила си ника Wink....много хубаво изглежда това #Crazy
Виж целия пост
# 9

Та смесих гъбите и пушеното свински с малко мазнина да се задушат както каза Кеми  ,сложих и  пикантина.В тава наредих един лист тесто поръсих го с брашно ,после плънката върху нея настъргах кашкавал и сложих другия лист тесто.

Аз ли не разбрах правилно? Помислих, че брашното се слага при плънката, а не, че се ръси по тестото... newsm78
Виж целия пост
# 10

Та смесих гъбите и пушеното свински с малко мазнина да се задушат както каза Кеми  ,сложих и  пикантина.В тава наредих един лист тесто поръсих го с брашно ,после плънката върху нея настъргах кашкавал и сложих другия лист тесто.

Аз ли не разбрах правилно? Помислих, че брашното се слага при плънката, а не, че се ръси по тестото... newsm78
ръси се кората Peace
Виж целия пост
# 11
Не го знаех това с брашното и се чудех защо винаги ми се вдлетява месната плънка.
Виж целия пост
# 12
Момичета, ръси се плънката, да поеме от мазнината колкото и малко да е тя   chef

Сис, да смених го, че вече не си помня никовете ooooh!
Виж целия пост
# 13
Кеми, благодаря! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 14
Могат да се направят пици калцоне. Като се разгъне тестото, режа лентите по сгъвките . Правя плънка от кайма задушена с лук, малко доматен сок, кисели краставички и кашкавал. Редя на половината лента от тестото, затварям другата половина отгоре и пека. Става бързо и е вкусно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия