Търся играчка-говорящ папагал

  • 7 454
  • 16
Не съм я виждала,но ми казаха,че била страхотна!
Става въпрос за плюшен папагал,който възпроизвежда думички казани от нас....не много голям за цената от 16-17лв.
Проверих в Джъмбо и в Марсел,но ги няма вече....
Предложиха ми в Марсел някакъв за 65лв. с телефонче в ръка....някой има ли го,интересен ли е и заслужава ли си?
Мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Провери в Хиполенд, Вега  или друга верига за детски играчки Peace
Виж целия пост
# 2



Тази също ми харесва,ама е много скъпа-179лв. ooooh!
Туко що я намерих в един сайт,но дори и нея нямат в наличност.....не че щях да си я купя де Naughty
Виж целия пост
# 3
Вижте описанието на тази скъпата.....страхотна ми се струва newsm53

Представяме ви птицата, която има думата!!! Крякащият Макко говори, пее, танцува... Той е напълно непредвидим и е готов да ви смае. Покрит с мек, кадифен мъх, той е точно копие на папагалите от рода Макко. Дори и крачетата му са създадени с максимална акуратност – той може да стои както на клончето си, така и на гладка повърхност. Речникът му е “програмиран” с повече от 45 думи, фрази (на английски език) и забавни звукови ефекти. А вие имате възможността да го програмирате като обогатите репертоара му по свой вкус. “Научете” го да отговаря досущ като истински папагал. Удобното дистанционно управление ще ви позволи да превключвате режимите за говор, танци и пеене. Дайте бисквитката на пернатото сладурче когато “огладнее” и то ще започне да издава звуци на доволно похапване. И дори това не е всичко! Макко е високочувствителен на допир – погалете го по някой от специалните сензори и той ще се заклати, ще размаха крила или ще ви изпрати целувчица. А ако ви потрябва партньор за игра на криеница (peek-a-boo) папагалът е готов да се отзове. Едно е сигурно – с него никога няма да ви е скучно! Птицата се захранва с 4 АА батерии, а дистанционното – с 2 ААА батерии. Височина – 30.5 см.
Виж целия пост
# 4
Има го в Метро и в Ла редута и там естествено е по евтин.
Виж целия пост
# 5
Не съм я виждала,но ми казаха,че била страхотна!
Става въпрос за плюшен папагал,който възпроизвежда думички казани от нас....не много голям за цената от 16-17лв.
Проверих в Джъмбо и в Марсел,но ги няма вече....
Предложиха ми в Марсел някакъв за 65лв. с телефонче в ръка....някой има ли го,интересен ли е и заслужава ли си?
Мерси предварително  bouquet

Говорящи папагали имаше в РУМ-Младост, както и в едно магазинче на пазара Димитър Петков.
Със сигурност ще ги има в Илиенци, защото са китайски.


Наименование: Папагал повтарящ
Описание: Повтарящ папагал.Включете го,кажете му нещо и той ще го повтори,като през това време се върти,маха с крила и си движи клюна.Заредете с 6 батерии от 1.5 V size AA.За деца над 3 години. Цена: 10.99 лв. Размери (ШхДхВ): 20x13x22 см. (от тук)



Виж целия пост
# 6
Такъв говорещ (повтарящ)папагал,гледах вчера в магазин близо до нас,за 15-20лв,не съм сигурна,но около тази цена беше

Бургас,Славейков,до магазин Била
Виж целия пост
# 7
Много благодаря за информацията....
Аз проверих в Хипо Ленд,но дори не бяха чували за него там Naughty
Случайно го намерих днес в едно детско магазинче в Sky city,но нещо не ми хареса на външен вид.....китайско изпълнение,ама грозно!Струваше 12,90лв.Това е този папагал заради,който създадох темата,а този на който показах снимката от 179лв. го намерих и него в Бонжура-страхотен е,ама много кинти....така,че нито единия ще си купя,нито другия Naughty
Благодаря на всички,които се опитаха да ми помогнат все пак! Laughing
Виж целия пост
# 8
Здравей и то мен.Ние имаме от този папагал вече от две години{става дума за този който жасмина е показала на сникма}.Не е толкова грозен и малкия много му се радваше като бебе.Но ти си решаваш  мила?
Виж целия пост
# 9
И ние купихме подобен за племенника, той е на 5 години и страшно много го хареса.
Наистина повтаря всичко, което му кажеш и то с твоя глас, много е забавен.  Peace
Но според мен, не става за деца под 3 години.
Виж целия пост
# 10
ние имаме този китайския и му се кефим много Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Здравейте отново мили мами!
Знаете ли какво стана....подариха ни го за Коледа.....този,който Жасмин го е показала само където нашия е с 4 батерии,а не с 6.
Моят син е на 1г. и не му обръща никакво внимание.....още не му е интересен....според мен наистина не става за деца под 3 год.,ама ние големите се забавляваме като го показваме на близки и приятели Laughing
Виж целия пост
# 12
Случайно видях темата докато ровичках нета и реших да пиша макар и късно.
180 лв за такава играчка е пладнешки обир - няма нищо вътре което да струва толкова.
Китайският вариант (имаме с 4 батерии, грозен не е) е за деца доста над 3 години защото е изпълнен неподходящо и дори опасно за деца (бррр, тази перушина...). Има и недостатъка ако спреш да му говориш да се самоизключи и да иска рестарт от малко и неудобно копче.
Ние макар и малки сме техници по рождение, все още ни е любимата играчка. Обаче колко пъти го оправя тати...: още като купите играчката и преди да я види детето запълнете пространството между краката т.е. тяло-стойка с някаква самовтвърдяваща се маса (аз използвах термосиликон за най-бързо) защото се чупи за минути а оттам минават важни и китайскокрехки жици. По-майсторите може преди това да впръскат в тялото качествен силиконов спрей за да намалят досадния шум от движенията. Горната част на човката се държи на магия - извадете я, намажете двете страни с гумено лепило тип "Хелметекс" и след минута-две я върнете на мястото. Окончателна здравина се получава след 24 часа което важи и ако между краката сте сложили силикон за плочки или др. лепило (дори епоксидно). Да живей Китай!

P.S. От днес сме собственици на двойка истински папагалчета на цена далеч под 180лв обаче не говорят и грижата за тях е повече от това да им смениш батериите Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Не съм я виждала,но ми казаха,че била страхотна!
Става въпрос за плюшен папагал,който възпроизвежда думички казани от нас....не много голям за цената от 16-17лв.
Проверих в Джъмбо и в Марсел,но ги няма вече....
Предложиха ми в Марсел някакъв за 65лв. с телефонче в ръка....някой има ли го,интересен ли е и заслужава ли си?
Мерси предварително  bouquet

Говорящи папагали имаше в РУМ-Младост, както и в едно магазинче на пазара Димитър Петков.
Със сигурност ще ги има в Илиенци, защото са китайски.


Наименование: Папагал повтарящ
Описание: Повтарящ папагал.Включете го,кажете му нещо и той ще го повтори,като през това време се върти,маха с крила и си движи клюна.Заредете с 6 батерии от 1.5 V size AA.За деца над 3 години. Цена: 10.99 лв. Размери (ШхДхВ): 20x13x22 см. (от тук)




Имаме същия от Коледа, но малкия изобщо не му се кефи, нито пък  аз. Свекърв ми с такъв мерак го купи, пък си стои ей така. Еначе е евтин наистина. От тези скъпите видях в Метро по Коледа.
Виж целия пост
# 14
И мен ме интересува папагала ?!
от Пловдив съм - някой знае ли от къде мога да си купя ?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия