:-)

  • 782
  • 4
Преди около година замених продукта ГАДЖЕ 7.0 с Продукта СЪПРУГА 1.0, която автоматично и много бързо инсталира продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска и изисква прекалено много време за привеждането му от активно състояние в състояние на SLEEP или поне STANDBY.

Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се самоактивира и намесва, когато отварям някои други продукти и ги блокира. Така, вече продукти като, БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ.ГЪЛ, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ.ГОЛ или КАРТИ_СЪБОТА_ВЕЧЕР.КОЗ повече не функционират. Още по-лошо е, че често се появява вирус ТЪЩА 1.0, който тотално обърква конфигурацията ми. Дали изтриване от паметта и изключването от захранване би помогнало срещу този досадeн вирус? На фона на тези проблеми няма да ви изненада, че не успявам вече да отворя продукти като SEKS_SYBOTA_SUTRIN.EXE и ДОСПИВАНЕ_ДО_ОБЕД.KEF.

Бих искал да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0, а най-добре някоя по-нова версия на продукт от серията ГАДЖЕ. Същевременно не бих искал да подлагам на риск съществуващия продукт ДЕТЕ 1.0, контактът с който (в удобно за мен време), ми харесва и доставя истинско удоволствие. Laughing
Виж целия пост
# 1
 Бъг-а е в твоята система, явно не е съвместима с част от продуктите, време е да си оправиш софтуеъра.
Виж целия пост
# 2
 Joy Разби ме!!!!

Само внимавай някой да не избере функция Uninstall и да натисне комбинация ++ за твоята икона  и да я прати в  Mr. Green

Опссс...извинявам се - с тази комбинация - и там няма да те намерят   Flutter
Виж целия пост
# 3
Ctrl Alt Del и си готов/а. Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Има специална тема за смехории, но явно търсачката ти не работи.
Заключвам поредният чат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия