86 идеи за Коледни изненади в САЩ

  • 21 802
  • 290
AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско
Зора - дъщеря-Сан Франсиско
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син
Мирче-Немирче - Сан Франсиско

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни
cubbit - NYC
krasina77 - NYC

NC
MissZ
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта


РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent (Ева на сцена)- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Неактивните мами са с малки букви.
 
Виж целия пост
# 1
Моля, дайте идеи за по-оригинално заглавие, че хич ме няма по тази част  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Много е хубаво заглавието! Точно наскоро се сетих, че наблизо до теб (DFW) има склад на Мател. Преди имаха магазин за играчки към него на ниски цени, ако ти трябват подаръци за деца. Не съм много сигурна сега как е положението.
Виж целия пост
# 3
Добре си е заглавието, не го сменяй Hug
мерси за новата тема.

ние  искаме пропърти мениджмънт компания, но днес на две се обадихме и никой не ни вдигна или отговори на съобщенията.  Ще ги тероризирм утре пак, имаме само 3 седмици. Сложихме на Крейгс лист, резултат- един гей дето не иска да плаща депозит и госпожа за секшън ейт.
така искам да продам, поне да знам, че не е  моето вече и да не мисля, кой ще  живее у дома, но нямаме достатъчно екуъти, за да я продам на днешни цени.

поразчистих си кутията Peace

днес цял ден прочиствам гардероби и шкафове, не мога да повярвам колко боклук сме натрупали.  3 кашона дрехи-наши и на детето. Трябва да ги махна скоро, че мъжа ми започна да се навърта около тях и да вади "хубавите"





Виж целия пост
# 4
Тандури, благодаря много за линковете!!

Клер, и на мене ми харесват коледните изненади.

Бенсън, ще се справите!   




Виж целия пост
# 5
Иве, щом пазара е такъв със сигурност ти трябва компания, дето да го управлява имота. Иначе, къде ще му излезе края, нито можеш да контролираш какво се случва, нито да си вземеш парите, нищо.. Търси други фирми, тези като не вдигат, значи пари не им трябват. Обаждай се на следващите.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Clairette, мерси за новата тема!   bouquet
Искам да попитам къде мога да намеря канап или друго естествено подобно въже? В крафт и хоби магазините не видях. Може би в Home Depot или...?
Виж целия пост
# 7
Бенсън, ние за една година толкова "боклук" събрахме... Представям си какво е в собствена къща.
Ще мине и ще замине. Успешно пакетиране и местене.  Hug
Вие къде в ТХ отивате (дали не съм пропуснала)?

Клер, и на мен ми харесва заглавието.  yes

Зора с канадските гости ми се губи по тъча.  Mr. Green Наслаждавай се.  Peace

kadrokosa, аз си купих от магазин за 99 цента. В Астория има на всеки ъгъл такива. ("Прострях" си новогодишните картички на канап.  Grinning)
Виж целия пост
# 8
А при нас е голяма жега, чак ми е странно. По случаят мъжът ми реши да се разболее от грипа дето го карах преди две седмици. Добре че ваксинирахме малкият по-рано.
Днес ни беше първият ден на новата градина и за първи път го виждам толкова щастлив. Само един път се размрънкал за мама като си лягали да спят и това е. Ходили до парка, играли навън, рисували, пяли и танцували и в резултат той дори не ми обърна внимание като отидох да го вземам, трябваше няколко пъти да го подканям. А преди се втурваше към като че ли го гонят. Сега само остава и да прояде и няма да се оплаквам повече от нищо.
Тандури, на какво място се преместихте мила, все наводнения, сега лед, големи аномалии. Като те слушам чак не ми липсва снегът тук. 
Виж целия пост
# 9
sipirumi, браво за градината. И се похвали като прояде, и това ще стане. Simple Smile

Аз съвсем ви изпуснах края. Не ми остава време за компа и това е. Ще се опитам да ви изчета.

Виж целия пост
# 10
Kлеър благодаря за темата   bouquet
Тандури много са красиви снимките. При вас е валяло и скреж - изглежда бяло. При нас като се покри всичко след "фрийзинг рейн" беше като един стъклен свят - все едно всичко е направено от стъкло. Беше невероятна красота. А като почнаха да падат тези висулки...пазете се.
 Какво се случи с бойлера че се наложи да слагате нов ?

Ние ходихме да избираме аплайънсис . Гледах , гледах .... (от цената  #Crazy)
Руми дано сте добре в новата градина .

Деси как така -11, аз на 11Ф умирам от студ- че и имаше вятър около 30мили. Мразя зимата , друго си е лятото - предпочитам да е 110Ф  Grinning

И аз имам доста "излишни неща" , имам дрехи които не съм обличала в последните 2-3 г  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
и аз цоп троп в темата - чакам с нетърпение отпускатааааа   newsm18
Виж целия пост
# 12
И аз чакам с нетърпение - единственото хубаво на тая фирма е, че сме затворени от 24 декември до 2 януари...
Виж целия пост
# 13
Бубче, и ние от 22 до 4ти, ама по принуда. Искам, не искам няма  Simple Smile
Радвам се много, в четвъртък летим за България, просто нямам търпение. Зарита съм в работа, отвратителна седмица ме чака, добре, че е кратка.

Джено, страшна снимка на Ноли. Нахилено ДядоКоледноджудженце.  Laughing

Руми, отзивите за детската градина звучат страхотно, дано продължи и нататък.
Виж целия пост
# 14
Рая, пробвай дали имате Сиърс Аутлет. Ние от там си взехме хладилника, малко е надраскан отстрани, но не се вижда като е сложен между стените. Иначе чакахме за намаления за миялната, няколко месеца нямах, но я взехме  40% офф. успешно избиране!

Лени, Ноли е много готин  и много му отива червеното Hug

супируми, браво за детската градина.

ирка, виждам нова снимка на куклите в подписа ти Flutter



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия