Браво на Слави!БЕЗ МИЛОСТ!

  • 23 069
  • 468
Най сетненякой да се държи адекватно,много приятно ме изненада Слави Трифонов тази вечер! Браво на него!
Подкрепям с 2 ръце всички семейства нуждаещи се от in-vitro процедура/и!
Подкрепям и идеята на Слави в новия му албум "NO MERCY" -да вземем присърце ситуацията, в която се намираме в тази корумпирана държава, в която живеем!
Виж целия пост
# 1
То да не му е за първи път на Слави.Той е такъв тип революционер.Да се надигнем той е перфектния водач.Давай Славиииииии.Без милост!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 2
На мен пък изобщо не ми е приятно да гледам как от национална медия някой приканва на бунт! На Славчо номерата са известни от край време. Като сам неможе да прецени последствията от подобно нещо, да не се изказва поне. На цялата обстановка в България само ни липсват някакви размирици по улиците и народа да започне открито да се трепе.  Naughty
Виж целия пост
# 3
Хубава тема, но мисля, че е за клюкарника, там ще пишат повече форумци.  Peace
Виж целия пост
# 4
Нищо ново под слънцето. Подкрепям това мнение:

На мен пък изобщо не ми е приятно да гледам как от национална медия някой приканва на бунт! На Славчо номерата са известни от край време. Като сам неможе да прецени последствията от подобно нещо, да не се изказва поне. На цялата обстановка в България само ни липсват някакви размирици по улиците и народа да започне открито да се трепе.  Naughty
Виж целия пост
# 5
Някой случайно да знае къде мога да намеря албума "No Mercy".
Упс,извинявам се,намерих го  Blush   Peace

Страшно ми харесаха песните....
Виж целия пост
# 6
Гледах вчерашното предаване заради проблема на семейства, които се борят със стерилитет. Хареса ми позицията му.
Но никак не ми хареса призива за негласуване на следващите избори, който издигна един от сценаристите му.  В България има две партии с доста твърд електорат - това са БСП и ДПС. Ако не гласуваме, по настоящата система нашите неподадени гласове просто ще се преразпределят към тези партии.
Аз от край време имам десни убеждения. От както имам право да гласувам съм гласувала за СДС, но вече не мога. Вече не идентифицирам моите десни убеждания с лидерите, които представляват и управляват тази и другите нароили се десни партии. И ето ти проблем - за кой да гласувам, защото ако не го направя, всъщност "наливам вода във воденицата на БСП и ДСП", а това е последното нещо което искам.
Виж целия пост
# 7
Слави винаги е говорил и бил такъв. Въпросът е, че ние ту го плюем, ту му се възхищаваме. Проблемът си е в нас самите.
Виж целия пост
# 8
И ето ти проблем - за кой да гласувам, защото ако не го направя, всъщност "наливам вода във воденицата на БСП и ДСП", а това е последното нещо което искам.

Всеки средноинтелигентен човек в тази държава се терзае от същия въпрос.
Виж целия пост
# 9
Само аз ли не знам за какво става въпрос - Слави, ин витро, гласуване... Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 10
Само аз ли не знам за какво става въпрос - Слави, ин витро, гласуване... Rolling Eyes?
Станахме две  Embarassed ...
Виж целия пост
# 11
И аз не съм гледала, но ми писна вече на всички избори да гласувам не за някого да дойде на власт, а заради този, който не трябва да управлява....
Ако не гласуваме, по настоящата система нашите неподадени гласове просто ще се преразпределят към тези партии.
Виж целия пост
# 12
Темата е четена и посещавана,но защо ли не ме учудва,че никой не пише в нея..
По-лесно е да го мразите,нали?
Дори и когато прави нещо,за което апелирате.
На Слави просто му прелива чашата.
Както и на много от нас.
От своята трибуна той може и има наклон да търкаля камъчето.
Само дето вола все се натиска,сакън да не обърне каруцата.
Виж целия пост
# 13
Обикновено го подминавам, защото не мога да го понасям. Беше станал невероятно лигав, а предаването беше пълно с простотия до шия. Но снощи случайно се загледах заради темата с инвитрото. Доста ме изненада. Освен ако не е просто един добър рекламен ход за новия му албум. На мен повече на рекламка ми причила. Вярно, улучил е момента - протеста на студентите, на полицаите, проблемите с ЕК, кризата...
Виж целия пост
# 14
Дори да е реклама - няма лошо. Той дава гласност на проблема и печели по-висок рейтинг.

Колкото до:
На мен пък изобщо не ми е приятно да гледам как от национална медия някой приканва на бунт! На Славчо номерата са известни от край време. Като сам неможе да прецени последствията от подобно нещо, да не се изказва поне. На цялата обстановка в България само ни липсват някакви размирици по улиците и народа да започне открито да се трепе.  Naughty

Иде ми вече да се вдигна на бунт, честно. Търпя, търпя, ама взе да ми писва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия