Немско училище към посолството в София

  • 59 449
  • 194
# 15
Хм, не знаех че има такова училище. Доколкото видях от сайта им, е основно, или бъркам...  newsm78
Виж целия пост
# 16
Хм, не знаех че има такова училище. Доколкото видях от сайта им, е основно, или бъркам...  newsm78

До 8 клас е ... засега.

А каква е разликата между това Дойче шуле и Дойче шуле в Горна Баня

Първото е към към посолството на Германия.
Виж целия пост
# 17
няма места вече, така пише на сайта....
Виж целия пост
# 18
В Горна Баня е Италиански лицей, доколкото знам там няма Дойче Шуле.
Виж целия пост
# 19
има - http://web.orbitel.bg/gibby/site/kontakti_eng.htm
Виж целия пост
# 20
В Горна Баня е Италиански лицей, доколкото знам там няма Дойче Шуле.
Има и Италиански лицей и Дойче Шуле. На две различни места са.
Виж целия пост
# 21
от сайта на училището към немско посолство не ми станаха ясни цените и условията за прием. става дума на за предучилищна група. дали някой би могъл да ме информира. а дали предлагат и транспорт?
благодаря предварително
Виж целия пост
# 22
.... дали някой би могъл да ме информира. а дали предлагат и транспорт?
.....

транспорт няма  и не се предвижда да има ....
Виж целия пост
# 23
zdraveite na vsi4ki,as sum u4eni4ka v deutsche schule sofia(nemsko u4ili6te sofia) v 7mi klas.mnogo sum dovolna ot tova u4ili6te.v nego ima6 4uvstvoto,4e ne si v sofia.u4i se po nemskata programa.v 7mi klas u4im vsi4ko na nemski,no imame i istoriq i bulgarski i literatura na bulgarski ezik.i pri po-malkite e taka.u4itelite sa mnogo dobri,imame mnogo mila i vaspita i dobra direktorka.pove4eto u4iteli sa nemzi,no ima i takiva koito govorqt nemski i sa bulgari.mnogo ot tqh prepodavat i v nemskata gimnasiq.za noviq srok mogat da se zapi6at novi deza. za priemniq test moga da kaja,4e e na nemski ezik.za purvi klas ne znam to4no.za predu4ili6tnata,trqbva dezata da govorqt pone malko  nemski.u4ili6teto e do 8mi klas(zasega,za6toto ima planove da go napravqt i do pove4e v bude6te)u4im ot 8 4asa do 15:50 4asa.4asovete sa po 45 minuti.imame po 5 min,10 min,20 min(pausite imam predvid,4e sa po tolkos minuti) i golqmata ni za obqdvane pausa koqto e 50 min.tam obqdvame i qdento e mnogo vkusno.ne moga da se opla4a.vsi4ko e mnogo novo i 4isto.ima plo6tatka.po-malkite hodat na pluvane (do 5ti klas) v dianabad,a 6ti,7mi i 8mi klas hodime na tenis,su6to v dianabad(edin put sedmi4no,dva u4ebni 4asa).v petuk vsqko dete moje da si izbere za poslednite dva 4asa deinost.mnogo interesni ne6ta predlagat.ima i spezialni dvama u4iteli za piano i edin za kitara (mislq,4e be6e za pianoto za 45 minuti 10 leva,ina4e deinostite sa bezplatni).drugo sasega ne se se6tam,ako imate vaprosi moje da me pitate.
Виж целия пост
# 24
za transporta moga da kaja,4e ispratiha pisma na roditelite.v koito pi6e,4e ima predlojenie za transport.predpolagam,4e skoro 6te znaeme pove4e za tova i,4e vuv vtoriq u4eben srok ve4e sigorno 6te zapo4ne transporta.
Виж целия пост
# 25
каква е цената на година?
Виж целия пост
# 26
ami zeneta mislq,4e be6e 3000 lv.,za germanzite e pove4e
Виж целия пост
# 27
zdraveite na vsi4ki,as sum u4eni4ka v deutsche schule sofia(nemsko u4ili6te sofia) v 7mi klas.mnogo sum dovolna ot tova u4ili6te.v nego ima6 4uvstvoto,4e ne si v sofia.u4i se po nemskata programa.v 7mi klas u4im vsi4ko na nemski,no imame i istoriq i bulgarski i literatura na bulgarski ezik.i pri po-malkite e taka.u4itelite sa mnogo dobri,imame mnogo mila i vaspita i dobra direktorka.pove4eto u4iteli sa nemzi,no ima i takiva koito govorqt nemski i sa bulgari.mnogo ot tqh prepodavat i v nemskata gimnasiq.za noviq srok mogat da se zapi6at novi deza. za priemniq test moga da kaja,4e e na nemski ezik.za purvi klas ne znam to4no.za predu4ili6tnata,trqbva dezata da govorqt pone malko  nemski.u4ili6teto e do 8mi klas(zasega,za6toto ima planove da go napravqt i do pove4e v bude6te)u4im ot 8 4asa do 15:50 4asa.4asovete sa po 45 minuti.imame po 5 min,10 min,20 min(pausite imam predvid,4e sa po tolkos minuti) i golqmata ni za obqdvane pausa koqto e 50 min.tam obqdvame i qdento e mnogo vkusno.ne moga da se opla4a.vsi4ko e mnogo novo i 4isto.ima plo6tatka.po-malkite hodat na pluvane (do 5ti klas) v dianabad,a 6ti,7mi i 8mi klas hodime na tenis,su6to v dianabad(edin put sedmi4no,dva u4ebni 4asa).v petuk vsqko dete moje da si izbere za poslednite dva 4asa deinost.mnogo interesni ne6ta predlagat.ima i spezialni dvama u4iteli za piano i edin za kitara (mislq,4e be6e za pianoto za 45 minuti 10 leva,ina4e deinostite sa bezplatni).drugo sasega ne se se6tam,ako imate vaprosi moje da me pitate.


здравейте на всички,ас съм ученичка в deutsche schule софия(немско училище софия) в 7ми клас.много съм доволна от това училище.в него имаш чувството,че не си в софия.учи се по немската програма.в 7ми клас учим всичко на немски,но имаме и история и български и литература на български език.и при по-малките е така.учителите са много добри,имаме много мила и възпита и добра директорка.повечето учители са немзи,но има и такива които говорят немски и са българи.много от тях преподават и в немската гимнасия.за новия срок могат да се запишат нови деца. за приемния тест мога да кажа,че е на немски език.за първи клас не знам точно.за предучилищната,трябва децата да говорят поне малко  немски.училището е до 8ми клас(засега,защото има планове да го направят и до повече в бъдеще)учим от 8 часа до 15:50 часа.часовете са по 45 минути.имаме по 5 мин,10 мин,20 мин(паусите имам предвид,че са по толкос минути) и голямата ни за обядване пауса която е 50 мин.там обядваме и яденто е много вкусно.не мога да се оплача.всичко е много ново и чисто.има площатка.по-малките ходът на плуване (до 5ти клас) в дянабад,а 6ти,7ми и 8ми клас ходиме на тенис,също в дянабад(един път седмично,два учебни часа).в петък всяко дете може да си избере за последните два часа дейност.много интересни неща предлагат.има и специални двама учители за пиано и един за китара (мисля,че беше за пианото за 45 минути 10 лева,иначе дейностите са безплатни).друго сасега не се сещам,ако имате въпроси може да ме питате.
 

Виж целия пост
# 28
Всичко това, което пишеш е чудесно, надявам се да продължи така. Малко ми е интересен правописа ти- за българче в 7 клас! Не съм вярвала, ч(е един ученик в 7 клас ще знае толкова подробности какви услуги предлага училището му. Имам само един въпрос- ако си немски  е перфектното училище, ако ти предстои пребиваване в . Но да си представим хипотетично, че синът ми си е чист българин, учи при вас до 8 клас и после? Интересно с каква диплома ще излезе и в кое училище в София или друг град, ще продължи? Това ,че учите по немска програма е чудесно, но за да има приемственост с другите български училища не е достатъчно.
Виж целия пост
# 29
ami zeneta mislq,4e be6e 3000 lv.,za germanzite e pove4e

tova koeto sum pisala ne e vqrno.zenite za u4ili6teto gi ima na i-net saita na u4ili6teto.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия