И за мъжете Близнаци

  • 25 815
  • 66
 Момичета споделете вашия опит с мъжете от тази зодия,на мен ми предстои да опозная един такъв сладур,ще ми е много интересно да прочета вашите мнения  bouquetАз съм зодия рак и много пъти съм чувала,че рак-близнаци не е добра комбинация,а хич не искам да е така... Wink
Виж целия пост
# 1
Аз пък нямам забележки към мъжете Близнаци - всичко е въпрос на подход. Е може да има знамение, че и аз съм същата зодия.  Whistling
Виж целия пост
# 2
Ами имайки наблюдения и върху рак, и върху близнак, действително ми е малко трудно да си го представя като комбинация.  Grinning Близнакът е маниак на тема свобода, лични права, малко очаквания... Там колкото по-малко го закачаш за нещо, толкова е по-висок шанса нещото да се случи. Инак са много забавни, невероятно ерудирани, интелигентни, обожават да четат, поне моят вкъщи е така. Сръчен, дори и да не може да направи нещо, хваща се, чете, докато не го изпипа, както трябва. Не трябва да го ръчкаш за нищо, не обича да спазва часове, да го караш да се чувства виновен, общо взето му трябва много голямо лично пространство. В нашия случай, защото аз съм с още по-големи изисквания към личното пространство, та се погаждаме добре. Нямаш проблеми да ходиш някъде с приятелки, да се прибираш в малките часове, да излизаш с компании, стига и той да се ползва със същите права. Което намирам за справедливо.  Laughing Обича да пътува, да има динамика в работата, интелектуално предизвикателство. Не понася сръдни, мрънкания, сълзи, трябва да си "easy going", за да живуркате мирно и тихо, инак няма да излезеш на глава с него. 
Виж целия пост
# 3
Един бивш и няколко приятели.
За приятел е страхотен, но за по-сериозна връзка не знам, по принцип са много несериозни и много си променят мнението.
Безгрижни сам като децата, когато възникне някой проблем, чакат сам да се реши или някой да го реши вместо тях.
Много са любопитни, имат интереси в най-различни области, много лесно завързват контакти, но не се привързват много, много.
Обожават да флиртуват, да се събират, да се веселят, да бъдат център на внимание....но всичко това на много повърхностно ниво.
Трябва да работят нещо, което им харесва или е свързано с хобито им, иначе само мрънкат, колко им е тъпо на работа и не полагат никакви усилия за да се развиват.
Не обичат реалността, сивотата, еднообразието, като повечето хора но при тях води и до депресии ,и до нежелание за живот.
Не може да им се има сто процента доверие.
Виж целия пост
# 4
kookai  е абсолютно права   Laughing  Аз пък 15 години живях с един близнак, разведохме се. Ама явно няма откачане, защото от 3 години съм с друг близнак  Joy Но аз също съм от тази зодия и мога да разбера някои от действията им. Дай свобода на мъжът близнак, но и ясно да разбере, че не може да те разиграва.  Peace Иначе са супер готини. Бившият ми мъж е страхотен. Няма някой да не го харесва. Но за баща не става. Или поне не ставаше. Сближи се със синът ни, когато стана на 16- 17 години. Сегашният по същия начин не търси толкова чест контакт с децата си от предишния брак. Дори се караме на тази тема. А бе с една дума /тоест няколко/ "вятър ги вее на бял кон."  Peace
Виж целия пост
# 5
Момичета разбихте ме Crossing Arms,но нищо пишете,пишете  bouquet
Виж целия пост
# 6
Чочи love , не се разбивай, бе момиче Peace. Нали знаеш, че зодията не е определяща. Просто имат някои характерни черти. Това не значи, че твоят човек е такъв. Всяко правило си има изключение. Ние само споделяме опит  Laughing Не забравяй, че с тях винаги е интересно и вълнуващо  Joy
Виж целия пост
# 7
ОО да наистина е много вълнуващо и много ме разсмива Heart Eyesдо момента е много сериозен към мен и дано продължи да е такъв...е ще поживеем и ще видим,благодаря ви милички за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Моят опит - състрадателен, обича животните много, умее да поправя всякакви неща, много начетен и интелигентен, да повторя, че не обича да му се дава зор за каквото и да било, разхвърлян, не обича да е като другите, винаги търси нещо с което да се отличава, било държание или дрехи, със собствено мнение, което трудно се променя, обожаващ всякакви клюки, пикантерии, много приказва (по телефона може с часове да говори),нетърпение към доизкусуряване на детайлите - Ще има енергия и хъс да измисли и сглоби нещо, но точно за завъртането на последното болтче не го търси..Обича свободата си и е склонен да се отнася така и към свободата на човека до него. Перфектната работа за тях е тази, която не ги кара да се бъхтят от сутрин до вечер. Ненавиждат физическия труд, по ги бива да измислят рационализации, за да си опростят работата  Laughing Моят специално е домошар, но това не е характерно за зодията като цяло май.
За бащи стават - но на големи деца вече  Laughing, докато е бебе - почти никакъв интерес..
Аз от позицията на един Лъв мога да кажа, че Близнака не е човек, с който може да изживееш бурна, разтърсваща любов, по-скоро с него е като леко, неангажиращо и доста често весело приключение  Laughing

Виж целия пост
# 9
в един човек, живеят две личности.
Става за баща..., бих казала, че е почти идеален за такъв.
Има чувство за хумор, много хаотичен на моменти. Трудолюбив, бих казала - работохолик.
Обича риска, обича новостите и все пак е по-скоро земен тип, отколкото да лети в облаците.
Виж целия пост
# 10
Аз съм риби а мъжът ми е близнаци  Grinning
Разбираме се прекрасно и досега съм нямала проблеми с него  Wink
Много е забавен и повечето неща ги приема като на шега.
Помага ми много с детето и с домашните задължения.
Познавам много хора, които са зодии близнаци и са страхотни  Peace
Виж целия пост
# 11
и аз да се включа.моя и той е близнаци.много са весели,общителни,свободолюбиви,схваща всякакви работи,но не се зори.малко трудно можеш да го хванеш да прави нещо,но като реши поне ще го свърши качествено, мрази да се поти(физ.работа).хич не обича да му се дава наклон.малко нервен и припрян.отегчава се от еднообразието,обича компаниите,дългите разговори(най-вече да го слушат,защото е многословен.).кипят от идеи,имат голямо въображение.аз съм доволна и като майка от него,защото се занимава като пее и играе с бебо,като ми помага и в къпането,храненето.той е горд,че участва в отглеждането когато има възможност,помага ми и в домашната работа.Трябва да има човек подход към тях,не става с рогата иначе се превраща в упорити магарета.аз съм везни и мога да кажа,че ние със него изпитахме моментално привличане,което прерасна в доста бурна нажежена от страсти и емоции любов,абе направо сериал.
Виж целия пост
# 12
Моят съпруг явно е нетипичен представител на зодията.
Домошар е, обича спокойствието и семейния уют. Мълчалив е и се притеснява да е център на внимание. Спокоен и уравновесен, винаги има трезва преценка за нещата и постъпва разумно за разлика от мен, която често съм склонна да вземам емоционални решения. Търпелив е, и това май го прави по-добрия родител за детето ни в ситуациите в които аз се изнервям. Кусурът му е, че доста мърмори за незначителни според мен неща, най-вече свързани с домакинството, затова и на шега го наричам "мама-свекърва".
Виж целия пост
# 13
Моите впечатления - интересен, забавен, интелигентен, изненадващ, страстен, свободолюбив,но също така несериозен, ревниву непредвидим, непостоянен, на моменти чак безотговорен.

Идеален за флирт, но станат ли сериозни нещата мисля, че не е най-добрия партньор.

Естествено, зодията не е определяща в една връзка и не трябва много-много да задълбаваме, но съм забелязала, че има и верни неща, които се отнасят до голяма част от представителите на една зодия.
Виж целия пост
# 14
 rotfImbo момичета, тоя път вие ме разбихте. Уникални сте.   bouquet Е, това ще го разпечатам и един ден ще го дам да се чете  публично Joy Няма по- точна картинка и по- добре описана   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия