Моля ви СПЕШНО за координати,на способен гастроентернолог в София!

  • 12 097
  • 9
Искам да си направя пълни изследвания на дебелото черво,имам повод да се притеснявам.Ако някоя от вас се е сблъскала с подобни проблеми,моля да ми изпрати координати на подходящ лекар.Майка ми почина преди 10г. от тумор именно там,след погрешна диагноза в "Пирогов",1г. по-късно се влоши и пак там я оперираха,но беше твърде късно и няколко месеца сл.това почина.Така че не бих се обърнала към тях,а са единствените лекари каито познавам в тази връзка.

Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Миналата седмица правих изследване на д.черво ( колоноскопия) в болница Доверие при доктор Марков ( има сайт на болница Доверие). Направиха ми всички необходими изследвания и процедурата беше с упойка.Не усетих нищо и съм доволна от грижите на екипа там.Сега очаквам резултатите и се надявам всичко да е о.к.
работят със здравна каса и престоя за това изследване ми беше 3 дни в болницата. Знам,че там имат една от най-съвремените апаратури за това изследване , чисто и новичко е всичко, а и най-вече не чаках въобще.
Щом имаш някъкви съмнения- не отлагай.Знам,че във Военна болница е много добро отделението по Гастроентерология. Майка ми там си прави изследване преди 1 година.
Виж целия пост
# 2
Какви са ти впечатленията от Д-р Марков? Аз се чудя при него ли да отида за преглед или при д-р Чурчев!
Въпреки , че информацията на сайта на болницата  за Д-р Марков е по-добра. Ти случайно ли го избра или някой ти го препоръча?
 newsm03
Виж целия пост
# 3
mama bube ,събрах 3 имена от ВМА Д-р Коцев,Д-р Везирев и Доц.Каркъмов,моляте ако имаш някаква информация за тях да ми пишеш,за Д-р Марков (ако е този който работи и в окръжна)също чух добри отзиви?!
Виж целия пост
# 4
mama bube ,събрах 3 имена от ВМА Д-р Коцев,Д-р Везирев и Доц.Каркъмов,моляте ако имаш някаква информация за тях да ми пишеш,за Д-р Марков (ако е този който работи и в окръжна)също чух добри отзиви?!

Аз съм много доволна от Каркъмов, за последно бях при него преди около година, тогава преглеждаше в клиника Евроздраве Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имам негови координати на ул`Св.Иван Рилски`ако тази клиника е там?А знаеш ли къде оперира,защото ми казаха,че си води пациентите в ВМА?Ако е така предпочитам да се обърна към лекар който си работи там.
Виж целия пост
# 6
Да, на този адрес е клиниката.
Не зная къде оперира, обади му се и го питай Wink
Успех
Виж целия пост
# 7
Знам ,че Доверие разполага с една от най-новите и модерни апаратури за колоноскопия и гастроскопия.Случайно попаднах при д-р Марков.Изследването се проведе с екип от 4 човека ( като при операция).Всичко мина бързо, точно и на ниво. Там работи и д-р Чурчев за когото също чух много добри отзиви.
Виж целия пост
# 8
Мерси,ще се обадя да запиша час при Каркъмов и поне да добия представа как ще процедираме.
Много ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 9
Препоръчвам ти д-р Камен Данев от МЦ Лора.
Отидох при него, защото прочетох добри отзиви тук.

Правил ми е долна ендоскопия или колонскопия (това май е другото име), много е внимателен, обяснява добре, по никакъв начин не съм изпитала дискомфорт или притеснение.

Който и доктор да си избереш ти стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия