хидрофорна помпа?

  • 3 286
  • 5
Моля препоръчайте ми фирма за монтаж на хидрофорна помпа. Става въпрос за висок етаж в нов блок, топлата вода е на газ, налягането на водата като цяло е изключително ниско, а за топлата да не говорим - къпането е направо мъка.
Благодаря  предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
http://www.geomat-bg.com/contacts.php
Виж целия пост
# 2
Фирма "Нова сървиз"-0878/696-402. Ползвали сме услугите им и сме мн доволни.
Виж целия пост
# 3
точно се канех да създавам тема с такъв въпрос..за да не натоварвам форума,ще позлвам тази,дано авторката няма против. Simple Smile
тъй като налягането на водата в новото ни жилище е много слабо,ми препоръчаха са си сложа хидрофор.нямам никаква информация за тази "джаджа",даже за пръв път чувах.
купихме проточен бойлер на стибел елтрон 21 киловата,защото ни трябва за пълнене на доста голяма хидормасажна вана,но налягането е толкова слабо,че даже бойлерът не иска да се включи да работи на 3та степен,тъй като за тази степен имало някакъв минимален дебит вода..който ние не достигаме. Sadи казаха-хидрофор.трябва ни за увеличаване на налягането само на баня и кухня.
някой има ли такова нещо?каква му е цената,лесно ли се монтира,шуми ли...и най-важното-ВЪРШИ ЛИ РАБОТА?!ще увеличи ли реално налягането?!
ако не стане,просто незнам.дадохме 4000лв на ваната,650лв за проточния бойлер..и сега и хидрофор.. Rolling Eyesа и на всичкото отгоре не можеш нормално да си измиеш ръцете,камо ли да напълнеш 300литра вана и да се изкъпеш..ужасна работа..голяма прецаквация..и не разбирам защо е толкова слабо налягането..кооперацията е нова,на 4-5 години,не сме на висок етаж.. Rolling Eyes
моля ви,ако някой знае нещичко,помагайте..дайте инфо за тоя хидрофор..
Виж целия пост
# 4
Мерси момичета   bouquet Ще им звънна да ги проверя.

Нямам нищо против, десинка разбира се  Hug Проблемът според мен е точно в това, че става въпрос за нови кооперации. Явно Софийска вода не е предоставила достатъчно голяма мощност на водата, за да захрани нормално всички нови блокове в даден район  #Cussing out Аз лично очаквам големи неприятности и дълго ходене по мъките докато си оправим водата  Cry
Виж целия пост
# 5
абе то явно проблемът не е само в софия..ето,аз съм от пловдив,пък пак същата работа..
успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия